חיפוש באינדקס עסקים

פנדורה- תכשיט בעיצוב אישי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 10 אוקטובר 2011

ל-PANDORA 5 סדרות שישווקו בישראל:

צמיד MOMENTS של פנדורהMOMENTS-  צמיד Moments, אשר הושק בשנת 2000, הוא צמיד ייחודי הרשום כפטנט ועליו ניתן לבחור ולשלב מגוון CHARMS הניתנים להחלפה ומאפשרים לנשים לעצב את התכשיט הייחודי שלהן. ספקטרום הCharms  הרחב מעודד את היצירתיות ומאפשר להשתעשע עם מראות שונים על מנת להבטיח סגנון אקלקטי ואישי.
הצמיד עשוי מזהב 14 קראט ומכסף סטרלינג וניתן להוסיף לו פריטים ממגוון של יותר מ-700  CHARMS וחרוזים העשויים זהב וכסף או ממגוון של אבנים יקרות ויקרות למחצה, פנינים, אמייל וזכוכית מוראנו.
כל CHARM משקף מסר או סיפור אישי וניתן לשלבו ב-CHARMS
אחרים כדי ליצור סמל ארוך ימים לרגעים החשובים של החיים.
 

עגילים מסדרת COMPOSE של פנדורהCOMPOSE- קולקציית COMPOSE מציעה מבחר עגילים להם ניתן להוסיף תליונים וצירופים שונים על מנת לשקף סגנון אישי.
הקולקציה מציעה מבחר של חישוקים ותליונים מכסף סטרלינג או זהב 14 קראט – כולם מעוטרים בשפע של פרטים וצורות רבות ומעודנות.
ניתן לשלב ולהתאים כל חלק בכדי ליצור מראות שונים, ובכך לאפשר עיצוב נשי וורסטילי לכל אירוע.

צמיד מסדרת STORIES של פנדורהSTORIES-קולקציית STORIES מורכבת ממגוון רחב של עגילים, טבעות ומחרוזות עם תליונים מזהב 14 קראט או כסף סטרלינג. כל אחד מהפריטים מוסיף שפע של פרטים העשויים מאבנים יקרות ,יקרות למחצה ופנינים בכל גוון שאפשר להעלות על הדעת. פריטי STORIES נמכרים כסטים או כל אחד בנפרד, כך שבין אם סגנונה של האישה קלאסי או מודרני, מעודן או ססגוני ועשיר, קונספט STORIES מאפשר לה להביע את עצמה ולמצוא את התכשיט המדויק שגורם לה להרגיש מיוחדת.
 

RING UPON RING קולקציית טבעות של פנדורה 
RING UPON RING- הטבעות של PANDORA עשויות מזהב 14 קראט ומכסף סטרלינג ומתאימות להצהרה אופנתית מתוחכמת, אלגנטית או משועשעת.
אפשר לענוד אותן אחת-אחת או לשלב כמה מהן יחד.
רוב הטבעות של PANDORA ניתנות לענידה זו על גבי זו ומוצעות בצורות רחבות או עדינות.
בחלקן משובצות אבנים יקרות, יקרות למחצה או פנינים במבחר גוונים יפהפיים.

צמיד מסדרת LIQID SILVER של פנדורהLIQUID SILVER– קולקציית LIQUID SILVER עוצבה בהשראת המים והיא קו אלגנטי של תכשיטים מודרניים וחסרי גיל מכסף סטרלינג באיכות גבוהה.
הצורות הנשיות והזורמות מעניקות לעדיים יכולת ביטוי מסתורית ומינימליסטית – דיסקרטית ומלאה טעם, טהורה ופשוטה ועם זאת מתאימה להצהרה אופנתית נועזת ואישית.
הקולקציה כוללת שש סדרות אינדיבידואליות של עגילים, תליונים, טבעות וצמידים מתוחכמים, כל אחד מהם עם צורות בעלות משמעות המהדהדות את התנועה הנצחית של המים. הפריטים בקולקציית    LIQUID SILVER קסומים כשהם כל אחד בנפרד וגם כשהם מתווספים זה לזה, צמידים וטבעות יחדיו.
 עמוד זה נצפה: 441 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור