חיפוש באינדקס עסקים

פול מיטשל מציג – מראות אביב-2019

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 21 מרץ 2019

מותג טיפוח השיער הבינלאומי פול מיטשל מציג
הטרנדים המובילים במראות השיער

מותג טיפוח השיער הבינלאומי פול מיטשל מציג את הטרנדים המובילים במראות השיער לקיץ 2019, שיאפשרו לרענן את הלוק ולהתחדש בתסרוקת אופנתית.

ההשראה העיצובית לקולקציית אביב 2019 של פול מיטשל, מגיעה מהרצון לתרגם את המראה הזוהר של הסלבריטיס לסגנון היומיומי. מהנפח המושלם של ג'וליה רוברטס ועד לקארה השובב של ג'ניפר לורנס, אתן יכולות לתרגם אלמנטים של מראות אלו למראה היומיומי שלכם.

פול מיטשל - מראה אבני חן. צילום- יחצ חול

פול מיטשל – מראה אבני חן. צילום- יחצ חול

תערובת בלתי צפויה של צבעי הסוואה
מראה זה בהשראת אופנה ואמנות, מחכה את הדפס ההסוואה הקלאסי בצורה מודרנית. גווני בורדו וירוק יער מתמזגים זה לתוך זה, ליצירת אלמנט ויזואלי של הפתעה.

פסטל עם טוויסט
משתמשים בטכניקת באלאיאג' כדי להחדיר עומק וגוונים של אור לתוך השיער, המראה מציג גווני פסטל מעודנים. בהשראת התופעה הטבעית של אורות הצפון, מראה זה הוא איזון יפה של איפוק והשפעה.

פול מיטשל - מראה אבני חן. צילום- יחצ חול

פול מיטשל – מראה אבני חן. צילום- יחצ חול

מראה בהשראת אבני חן
גווני תכשיט מדגישים את מראה השיער המתולתל. מגוון של צבעים סגולים רכים מתוך לוח הצבעים הרחב של פול מיטשל, נבחרו כך שישתלבו עם מרקם השיער הטבעי של הדוגמנית.

הבזק של נחושת זהובה
מראה זה מגלם את העוצמה של התלקחות סולארית מפוארת שנוצרת על פני השמש עם הבזקים של נחושת בהירה ואדום עשיר. מראה זה נועד להשיב את התשוקה שלך לתספורות קצרות וצבעים בוהקים

ניתן להשיג את מוצרי פול מיטשל אצל מעצבי השיער המובילים והמקצועיים בלבדעמוד זה נצפה: 837 פעמים

עיצוב שיער

אני מאשר/ת קבלת דיוור