חיפוש באינדקס עסקים

סונטת סתיו

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 נובמבר 2007

קולקציית דגמי חורף 2008 של המעצבת רינה צין, נוצרה בהשראת הסרט "סונטת סתיו" של אינגמר ברגמן (שוודיה 1978). הסרט צולם כמעט בשלמותו באולפן, עם תשומת לב מיוחדת לנושא האור והקצב: החיים זורמים לפי מקצבים וגוונים: שחור-לבן, יום – לילה, פעימות הלב. הקולקציה מחולקת למקצבי היום השונים: התחלה ביום עבודה קדחתני, אתנחתא של צהריים עם ארוחה קלה  מלווה בשיחת חברים, דמדומי בין ערביים, שקיעה מתוקה של סוף יום ותחילתו של הערב, ושוב זריחת החמה וחוזר חלילה מעגלי חיים. הקולקציה מחולקת ל-  4 קטגוריות שונות ולשתי קבוצות צבע עיקריות שכל אחת מהן טומנת בחובה תפיסה, גישה וקו מחשבה.

סונטת סתיו - רינת צין פרלוד
קטגוריה זו מורכבת ממערכות סתוויות של סריגים רכים לבוקר ביניהם בולטים סריגי טישו דקיקים, בגזרת צווארון עשיר, גזרה בעלת קיפולים יפנית, T שירט עם עניבת צעיף ומגוון רחב של קרדיגנים הניתנים ללבישה במספר דרכים. מראה מומלץ: מכנס קפל באורך 7/8, מכנס 3/4 עם תיפורים אדומים וז’קט ספורטיבי קצר עם רוכסן וגימורי גומי רחבים.
דואט
קטגוריה זו מורכבת ממערכות חורפיות כדוגמת: מערכת של מכנס דריל משויף שעבר כביסה מיוחדת וחולצת סריג עם צעיפון משולב, מעיל עם רכיסה כפולה (דבל ברסט) בגזרת טוליפ עם מכנס קפל באורך 7/8 בבד דריל משובץ משולב בגופיית טריקו בגוון אדמה וקרדיגן סרט כיווץ הניתן ללבישה במספר דרכים.
אנסמבל/פוליפוניה
קטגוריה זו מורכבת ממכלול של מערכות ליום ולערב: חצאית שלייקעס הנלבשת מעל מכנס או גרביון טייץ בשילוב חולצת סריג ומעיל בגזרת קלוש עם עניבת קטיפה שחורה או, חצאית מבד גזה צמרי מנוקד וחולצת סריג הנלבשת ומעליה צעיף שילוב בדים, מכנס קלאסי בעל רכיסה צידית עם ז’קט קצר בגזרת טרפז הנסגר עם סרט משי שחור, שמלת סריג קלילה, חצאית משובצת מפוסלת הנלבשת עם ז’קט צמר מקומט משובץ בכפתורים כאילו היו תכשיט.

פינאלה
בקטגוריה זו קבוצת פריטים אוונגרדים מיוחדים כגון: שמלת סריג ארוכה בעלת חתכים תלת ממדיים, ז’קט עם תעלות כיווץ הניתן ללבישה בכמה אורכים, שרוואל בעל סינר קפלים, וחצאית קפלים לא סימטריים עם תפרים מודגשים באדום.הבדים: צמר,גברדין, דריל, גו’רגט, ויסקוזה, סריגי טישו רכים  וכותנה. צבעוניות: חום אדמה, קפה, מוקה, בז’,  שחור, אפור, לבן וטקסטורות שונות בחומרים מגוונים.

 

סונטת סתיו - רינת צין   סונטת סתיו - רינת צין   סונטת סתיו - רינת צין   סונטת סתיו - רינת צין   סונטת סתיו - רינת צין

סונטת סתיו - רינת צין   סונטת סתיו - רינת צין   סונטת סתיו - רינת צין   סונטת סתיו - רינת צין   סונטת סתיו - רינת ציןסונטת סתיועמוד זה נצפה: 405 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור