חיפוש באינדקס עסקים

מתכוננת לגמר המרוץ למיליון – חן שילוני

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 דצמבר 2011

מתכוננת לגמר המרוץ למיליון - חן שילוני. צילום: לם וליץ.חן שילוני הגיעה לסניף happy-hour באבן גבירול לפינוק בן שעתיים שכלל מניקור, פדיקור ו-foot-massage. כידוע, שילוני סיימה את לימודי הקוסמטיקה שלה ובנוסף לפינוק הגיעה להתרשם ולבדוק כיצד מכון יופי עובד נכון. את מכון היופי הפרטי שלה היא מתכננת לפתוח בחודש הבא בגבעתיים, בשותפות עם אחיה.

שילוני הגיעה ליום הפינוק במטרה להתכונן לצילומי הפרומו לגמר של המרוץ למיליון ועל כן בחרה לק בצבע ירוק עז שמתאים לצבע שסימל אותה ואת בעלה אלון לאורך התוכנית.

במהלך יום הפינוק סיפרה שילוני כי היא עסוקה מאוד בימי החנוכה ואפילו תעבוד בליל הסילבסטר. היא משחקת בהצגת הילדים "אלאדין" וגם בהצגה "אני פה בגלל אשתי". את הפרויקטים הבאים שלה היא עדיין שומרת בסוד, אך מספרת שיש למה לצפות.

עוד סיפרה כי השבוע היא חוגגת את יום הולדתה ה-29 ואלון בעלה מכין לה הפתעה ולא מוכן עדיין לספר לה מה היא כוללת. היא הייתה שמחה לקבל משלוח סושי ענק ("הדבר שהכי חסר לי מאז שנכנסתי להיריון"), אך היא תצטרך להתאפק עד הלידה. שילוני, שמרה על קשר חם עם חבריה לתוכנית ענהאל ועקיבא, פיראס ושירה ואלון מצמד האחים, והם כבר מתכננים את מסיבת סיום העונה .

 

מתכוננת לגמר המרוץ למיליון - חן שילוני. צילום: לם וליץ.

מתכוננת לגמר המרוץ למיליון - חן שילוני. צילום: לם וליץ.
מתכוננת לגמר המירוץ למיליון – חן שילוני. צילום: לם וליץ.עמוד זה נצפה: 526 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור