חיפוש באינדקס עסקים

משקפי שמש

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 אוגוסט 2007

אם הייתי צריכה לדרג את משקפי השמש מבחינת חשיבות השתייכותם לקבוצת האביזרים, יש להניח שהייתי twentyfourseven - משקפי שמשמעניקה להם את המקום ראשון. דמיינו את עצמכם לבושים במיטב בגדי האופנה האחרונה, מטופחים ומאובזרים עם תיק, נעל מתאימה וחגורה, אך ללא משקפי שמש. מיד תרגישו שמשהו חסר, משהו במראה הכללי אינו מושלם.
מעבר לפן הבריאותי (בעיקר בקיץ הישראלי) להצללת אזור העיניים, משקפי שמש נועדו להשלים הופעה, להסוות וליצור סוג של ריחוק (אקט פסיכולוגי)  תוך הקניית תחושת עליונות יוקרתית, בעיקר אם נרכיב משקפי שמש ממותגים.
ישנם כאלה הנוהגים לשייך אותם לפריט קיצי בלבד והם מחדשים את משקפי השמש שלהם בתחילתו של כל קיץ, אך גם בחורף הישראלי, השמש מציצה לעיתים מבין העננים והיא בעלת קרינה לא פחותה מזו של הקיץ, ובהחלט רצוי לשלוף משקפי שמש מהתיק גם בימים אלה.
אם חשקתם במשקפי שמש יוקרתיים וממותגים שהגיחו בתחילת הקיץ ולא עלה בידכם לקנותם, ניתן לחכות למבצעי סוף העונה ולרכוש אותם ב-20% הנחה ולעיתים אף יותר. יש להעניק תשומת לב רבה לעדשות המשקפיים עם סימון סינון קרני UV, כמו גם על קלילות משקל ממשקפי השמש, גמישותם והגימור המלוטשים. אופטיקנה - משקפי שמש
טרנד אופנת שנות ה-70 וה-80 ילווה אותנו באופן משמעותי ביותר הקיץ. האופנה בקיץ הקרוב תושפע קשות מתקופות אלו (TNT שהציגה את טרנד חצאיות מיני, רנואר, אופטיקנה,  twentyfourseven ועוד) וכך גם עיצובם של משקפי השמש שהושפעו מסגנון אופנת הרטרו: מסגרות פלסטיק עבות וגדולות עדשות צבעוניות בתכלת, לבן וורוד בלויות מסגרות בהירות נוטות לשקופות, או כמובן הקלאסיות עם העדשות החומות או השחורות והכול בגדול.
טרנד נוסף שחזר אלינו הוא סגנון משקפי הטייסים בעלי מסגרת מוזהבת, כסופה או שחורה ועדשות בירוק, אפור או חום בהיר.
מבין סגנונות שונים אלו, הייתי משייכת את עצמי לסגנון הנשי הקלאסי ולכן התאהבתי בקלות במגוון משקפי השמש שהושקו לקראת עונת הקיץ 2008.עמוד זה נצפה: 486 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור