חיפוש באינדקס עסקים

מעיין חודדה חוגגת עם ג’ק

פורסם מאת: barosh בתאריך: 30 אוקטובר 2012

מעיין חודדה באירוע. צילום: בן יוסטראמש התקיים אירוע יומולדת חגיגי למותג הוויסקי האמריקאי האהוב והמוביל ג’ק דניאלס לברמנים מובילים, אושיות חיי לילה, בעלי בארים ומועדונים, מובילי דעה בעולם הלילה וסלבריטאים. האירוע התקיים במועדון התיאטרון ביפו.

במסגרת האירוע החוויתי המוזמנים התפנקו על משקאות על בסיס ג’ק דניאלס ונהנו מהופעה איכותית של להקת רוקפור ומהופעת אורח של ציונה הדראג קווין שנתנה show.

הגיעו לחגוג גם על שתי חתונות: עמיר גולדברג (שהמשיך לחתונה של צבי פורטל שהתקיימה אמש), מעיין חודדה שהציגה רזון מפליא של 35 ק"ג וטרחה לספר לכל עובר אורח מה הסוד להרזיה, אז אם תהיתם מדובר בדיאטת "אטקינס" הידועה, ארז דה דרזנר שבא להנות ממשקאות איכותיים של ג’ק, דוד בלחנס מנכ"ל בראש פרסום ושיווק שהסתודד עם מיקי אקרמן מנכ"ל והבעלים של אקרמן ייבוא משקאות, דן מנו שהחליט לפנק את בנות משרד היח"צ שלו בערב איכותי על בסיס וויסקי והופעה טובה , דן נפתלי אושיית חיי הלילה, מבעלי הMAD וברים נוספים, חברי להקת כנסיית השכל שבאו לפרגן לחבר הטוב –ג’ק ומוש בודניק מבעלי הסושיאל קלאב.

 

 מעיין חודדה חוגגת עם ג’ק

מעיין חודדה חוגגת עם ג’ק

 מיקי אקרמן יבואן ג’ק דניאל’ס, מעיין חודדה, דורון איינהורן בעלי מועדון התאטרון, מוש בודניק מבעלי הסושיאל קלאב. צילום: בן יוסטר

מימין כנסיית השכל ודן נפתלי באירוע. צילום: בן יוסטר

ציונה הדראג קווין ומיכל פורטמן. צילום: בן יוסטר

מימין כנסיית השכל ודן נפתלי באירוע. צילום: בן יוסטר

 

אור אקרמן הבן של אסתי אקרמן עם בלוגרית האופנה מיכל פורטמן וארז דה דרזנר. צילום:  בן יוסטר

דן מנו באירוע. צילום: בן פוסטר

 עמוד זה נצפה: 449 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור