מייבלין ניו יורק משיק עם אגם בוחבוט קליפ חדש עם מסר

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 26 אוקטובר 2021

מותג האיפור מייבלין ניו יורק משיק עם אגם בוחבוט קליפ חדש עם מסר חברתי לצעירות:
תהיי מי שאת רוצה להיות!!!

הזמרת והשחקנית אגם בוחבוט

בשיתוף פעולה עם מותג האיפור מייבלין ניו-יורק 

במסגרת הקמפיין יושק קליפ הטיקטוק הראשון בישראל

בשיתוף משפיעניות וצרכניות אמיתיות 

הגיעה לסט הצילומים הישר מחופשה זוגית הראשונה בלונדון

עם בר ברימר  

 

הזמרת והשחקנית אגם בוחבוט יוצאת בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ עם מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו-יורק,  במסגרתו יושק קמפיין רחב הכולל את קליפ טיקטוק הראשון בשיתוף משפיעניות וצרכניות אמיתיות.

אגם בוחבוט הקליטה את השיר שנכתב והולחן במיוחד למהלך PRESS PLAY והצטלמה לקליפ הראשון מסוגו בישראל בכיכובה, לצד משפיעניות וצרכניות אמיתיות של המותג.

הקמפיין יעלה בחודש נובמבר ברשתות החברתיות: בטיקטוק, באינסטגרם, בפייסבוק וביוטיוב ובנכסיו הדיגיטליים של המותג,  תוך שהוא מקדם את מסר חברתי – תהיי מי שאת רוצה להיות. בקמפיין אגם תזמין את קהל העוקבים שלה ושל מייבלין ניו יורק להצטלם לצידה בקליפ, כך שגם הן יוכלו לקחת חלק ולהופיע בו בעצמן! הצרכניות צריכות פשוט לצלם את עצמן מתאפרות עם המוצרים של המותג בצורה משעשעת ומגניבה, שמראה את השימוש במוצרים, התועלות שלהם או התוצאה הסופית עם פיצ'רים של טיקטוק.

צילומי הקליפ נערכו  בחדר שינה שעוצב בסגנון ניו-יורקי בבית במושב צורן, בסטייל של בנות צעירות (טינאייג'רית).

מייבלין ניו יורק משיק עם אגם בוחבוט קליפ חדש עם מסר

הקליפ החדש של אגם בוחבוט בשיתוף מייבלין ניו יורק צילום אסף לב

בוחבוט שהגיע לצילומים היישר מחופשה זוגית ראשונה בלונדון, עם בן הזוג הטרי, בר בירמר,   ספרה על חוויות מהחופשה  ואמרה:  "ידענו שאנחנו חייבים לקחת ברייק רגע לפני "שגעת" הופעות חנוכה שמחכות לשנינו". עוד הוסיפה בוחבוט "אנחנו רגילים שכל אחד מאיתנו עמוס ועסוק ואנחנו לא מתראים הרבה בגלל עומס עבודה, אבל נדע לנצל את החורים בלו"ז כדי  למלא אותם בזוגיות"…

על קריירה בינלאומית עם השקת הקליפ של המותג הבינלאומי מייבלין ניו יורק, אמרה: "אני מרגישה שעוד לא מציתי את ישראל. אני רוצה כרגע להתמקד פה, בהופעות, בקהל הצעיר… ואם יזדמן לי לקריירה בינלאומית אני כמובן לא אשלול, מה גם שכרגע מחכה לי צו גיוס בפברואר ללהקה צבאית… אז רגע , דקה- כל דבר בשעתו".

בוחבוט סיפרה שזהו החיבור הראשון שלה למותג ביוטי והיא נרגשת מאוד, מאחר ובתור נערה צעירה לא נתפסה כאייקון של טיפוח ויופי. לדבריה: "אני ממש מתרגשת מהמהלך הזה כי גם המסר בקליפ "תהיי מי שאת רוצה להיות" הוא האני מאמין שלי בחיים האישיים, והמסר הקבוע שלי למעגל המעריצות".

נטע קרצו-נייגר, מנהלת התקשורת ותחום המשפיענים של המותג וליטל חי מנהלת שיווק מייבלין ניו-יורק מסרו: "אנחנו שמחים על הצטרפותה של אגם למשפחת מייבלין ניו-יורק, מאמינים בחיבור הזה שכן הוא עומד בהלימה עם ערכי המותג לסל הערכים שאגם מייצגת לעוקבים."

מייבלין ניו יורק משיק עם אגם בוחבוט קליפ חדש עם מסר

מימין ליטל חי , אגם בוחבוט ונטע קרצו צילום אסף לבעמוד זה נצפה: 1,317 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור
חיפוש באינדקס עסקים