חיפוש באינדקס עסקים

מגזין אופנת סתיו חורף 2010-11 – twentyfourseven

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2010

 

    מגזין אופנת סתיו חורף 2010-11 - twentyfourseven. צילום: אלון שפרנסקי.
מותג האופנה twentyfourseven בשיתוף מגזין GO לצעירות (מבית ידיעות אחרונות) משיק זו העונה הרביעית ברציפות, את מגזין twentyfourseven לקראת עונת סתיו חורף 2010-11.

מדובר במגזין קונספט ייחודי שכולו 52 עמודים של אופנה ולייף-סטייל, המציע לקוראיו הצצה בלעדית לעולם האופנה בשילוב עולמות תוכן נוספים.

המגזין יופץ בתחילת חודש ספטמבר באלפי עותקים למנויות מגזין Go ויחולק בחנויות הרשת. ניתן יהיה לקרוא את התכנים של המגזין גם באתר הבית של הרשת.

מגזין twentyfourseven לעונת סתיו חורף 2010-11 דוגל בגישה שהסטייל האישי תופס את מרכז הבמה בשונה מעונות קודמות ובוחר להתמקד באטיטיוד של הקוראות כנקודת מוצא. המגזין חושף את הסיפורים שמאחורי הקולקציה, לצד הפקות אופנה וכתבות התפורות למידותיהן של חובבות ואוהבות אופנה בנשמה.

המגזין מדבר בשפה של הקולקציה החדשה של TWENTYFOURSEVEN לסתיו חורף 2010-11 על פי הקונספט שהסטייל שלי הוא האמירה האישית שלי,הוא מה שאני בוחרת לבטא ולתקשר עם הסביבה שלי, הוא התדמית שלי. אני עושה את הבגד, הוא משרת אותי, הוא הזהות שלי.

הכתבות במגזין העונה יהיו תחת הקונספט של אטיטיוד, אופנה ומה שבניהם כאשר גם העונה בדומה לעונה שעברה יעלה סקר ענק העוסק באושיות הוליוודיות ואחת המשתתפות תוכל לזכות בהגרלה גדולה באאוטיפיט שלם במתנה, מיטב הסטייליסטים בארץ יבחרו גם הם את האאוטפיט המושלם שלהם ויסבירו אילו טרנדים ממשיכים איתנו לחורף הבא, רונקו המעצב הראשי של המותג יחשוף את פריטי ה-MUST לחורף הקרוב ועוד. כמו כן, מכיל המגזין 4 הפקות אופנה המשקפות את קולקציית החורף – הפקת DAY TIME בשחור לבן, הפקת רוק שיק, הפקה רומנטית בהשראות שנות ה-40 והפקת פורטרטים.

מגזין אופנת סתיו חורף 2010-11 - twentyfourseven. צילום: אלון שפרנסקי.
מגזין אופנת סתיו חורף 2010-11 – twentyfourseven. צילום: אלון שפרנסקי.עמוד זה נצפה: 553 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור