חיפוש באינדקס עסקים

לנצח את המלחמה בשיער דליל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 ינואר 2011

לנצח את המלחמה בשיער דליל - רבקה זהבישיער דליל הוא השם הכולל למראה שיער נפול, חסר נפח, שטוח על הראש, אשר השבילים בו מציגים יותר מדי עור הקרקפת לעיני כל. שיער דליל יכול להיות גם שיער אשר קרחות קטנות לא מצליחות להסתתר בו.

אלו הסובלים והסובלות משיער דליל מנסים להתמודד בדרכים שונות ויצירתיות, החל בתסרוקות שמטרתן להעניק לשיער נפח ומראה ראש מלא שיער, אבקות פלאים המכילות סיבים הנדבקים אל השיער ויוצרים מראה מלא יותר, אביזרים לשיער שמיועדים למשוך את תשומת הלב מהשיער המקליש ועוד. מעצבי שיער מציעים מילוי שיער דליל כשהם מתכוונים להדבקה, הלחמה או חיבור של תוספות שיער אל השיער הקיים.

אצלנו, בחברת רבקה זהבי פאות ותוספות שיער, אנחנו לוקחים את נושא מילוי השיער הדליל צעד אחד קדימה. הניסיון רב השנים של חברתנו בתחום הפאות, תוספות השיער והארכות השיער מלמד אותנו ששיער דליל הוא לא רק בעיה אסתטית שיש לפתור אותה.

שיער דליל מחייב לפני החלטה על דרך התמודדות עם המראה האסתטי, בירור רפואי על מנת לשלול בעיה רפואית הגורמת לנשירת שיער מוגברת, מה שאומר שהשיער הדליל הוא רק שלב בתהליך של התקרחות.

לאחר בירור רפואי, כשאנו בטוחים שאנו מתמודדים עם בעיה אסתטית בלבד, אנו יכולים להעריך את מצבו של השיער הטבעי ויכולתו לעמוד בהצלחה במגוון השיטות למילוי שיער דליל שאנו מציעים ללקוחותינו.

שיער שביר וחלש, למשל, לא יוכל לעמוד במשקלן של תוספות שיער במידה שנחבר אותן אליו וינשור. לכן אבחון מצב השיער הוא השלב הראשון והחשוב מכל בבחירת פתרון למילוי שיער דליל. יחד עם הלקוח או הלקוחה אנו מעלים את האפשרויות להתמודד וליהנות משיער מלא ומראה שיער עשיר תוך התייחסות לנתונים האישיים של הלקוח/ה.

אנו בוחרים את הדרך הנכונה ביותר עבור הלקוח ומיישמים את מילוי השיער במקצועיות הנובעת משנים של ניסיון בינלאומי בטיפול בשיער דליל. בכל מקרה, הצעד הראשון בדרך לניצחון במלחמה בשיער דליל היא להגיע לאבחון אישי ופגישת ייעוץ עם אחד המומחים של רבקה זהבי.

לכניסה לאתר פאות של רבקה זהבי.עמוד זה נצפה: 345 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור