חיפוש באינדקס עסקים

יריד המעצבים לאישה הדתית

פורסם מאת: בתאריך: 2 יולי 2013

יריד המעצבים לאישה הדתיתבגדי מעצבות, כובעים וכיסויי ראש ותכשיטים על מנת לאפשר לנשים לקנות בנחת ולמדוד בגדים הכניסה לגברים אסורה!

עשרות מעצבות בגדים, פרטי לבוש ותכשיטים תשתתפנה ביריד המעצבים לאישה הדתית שיערך לקראת ראש השנה בבניני האומה בירושלים ובגבעת שמואל. ביריד, שנערך בפעם העשירית, מבקרות כ-10,000 נשים שנהנות ממגוון רחב של בגדי מעצבות מקוריים, כובעים, כיסויי ראש ותכשיטים במחירים נוחים.

ביריד המעצבים הקרוב תורחב התצוגה של בגדי ילדים ופעוטות, עם דגמים חדשים שיהפכו את תקופת החגים לחגיגה לעיניים.

כדי לאפשר לנשים לקנות בנחת ולמדוד בגדים ללא חשש הכניסה ליריד לגברים אסורה לחלוטין וכל המציגות והמוכרות הן נשים.

לדברי נורית כהן, מפיקת היריד, בניגוד לתפיסה שעדיין רווחת בחלקים מסוימים בציבור, נשים דתיות משקיעות בחזותן החיצונית. הן מוזמנות לאירועים ושמחות ולא יכולות לאפשר לעצמן לבוא עם אותם בגדים. היריד הוא הזדמנות לחדש את המלתחה לקראת התפילות בבית הכנסת והארוחות המשפחתיות בתקופת החגים.

יריד המעצבים מעורר ענין גם בקרב נשים שאינן דתיות ושמחות מהאפשרות לחווית קניות לעצמן ולילדים ללא שמאחור משתרך בן הזוג קצר הרוח שמתלונן על כל הוצאה…

יריד המעצבים לאישה הדתית יערך בבניני האומה בירושלים מיד עם תחילת שנת הלימודים בימים שלישי – חמישי, כ"א – כ"ג באלול, 27-29 באוגוסט ובאולמי וואהל סנטר בגבעת שמואל בימים שישי – שני, כ"ד – כ"ז באלול, 30.8-2.9.
מחיר הכניסה: 15 שקל (ילדים עד גיל 10 ללא תשלום).

היריד הוא יוזמה של איש העסקים דב פליישמן האחראי גם על פסטיבל "אוכלים כשר", לחיות ולאהוב את התנ"ך ופסטיבל הגורמה הכשר בנתניה.
 עמוד זה נצפה: 324 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור