חיפוש באינדקס עסקים

טיפים שיעזרו לך לקבוע מחיר לתסרוקת כלה

פורסם מאת: בתאריך: 10 יולי 2014

מעצבי שיער המציעים ללקוחותיהם תסרוקות כלה מתמודדים לא אחת עם שאלת המחיר. מצד אחד מעצבי השיער רוצים להציע את השירות במחיר שהכלה תוכל לעמוד בו, כדי לקבל את העבודה, מצד שני בכל תסרוקת כלה מושקעת כל כך הרבה עבודה, ידע, מיומנות, ניסיון וזמן עבודה, שאף מעצב שיער לא רוצה לקבוע מחיר הפסד.

קבלו 4 טיפים שיעזרו לכם לקבוע מחיר לעיצוב תסרוקת כלה:

זמן=כסף
נסו להעריך כמה זמן תצטרכו תהשקיע בעיצוב תסרוקת הכלה (כולל זמן ייעוץ, תסרוקת ניסיון וכדומה) הכפילו את מספר השעות בסכום הכסף לשעה שתרגישו איתו טוב.
זה נתון בסיס למחיר. בנוסף אליו יש להעריך ולהוסיף גורמים נוספים עליהם נדבר בהמשך, ועדיין חשוב שתרגישו נינוחים ביחס לזמן שאתם משקיעים בכלה, רגועים בידיעה שאתם מקבלים תשלום הוגן עבור הזמן.
מעצב שיער מתוסכל ולחוץ בגלל שהוא מרגיש שהזמן שלו "מתבזבז", לא יוכל להעניק לכלה את מירב תשומת הלב, לרכז את מיטב הכשרון והחשיבה היצירתית על מנת להעניק לה עיצוב שיער ברמה שהיא מצפה לו.
הערכת הזמן הנדרש והתייחסות כלכלית לזמן הזה חבושה לא רק למעצב השיער אלא גם לכלה עצמה.

אורך=כסף
שיער ארוך מניח בידי מעתב השיער כמות גדולה יותר של חומר לעבוד איתו, מה שידרוש יותר זמן עבודה, יותר חומרים וכדומה.
אבל לא רק שיער ארוך הוא פרמטר לקבוע לפיו את מחירה של תסרוקת כלה, גם שיער שצריך לעבור טיפולים מקדימים כדי לאפשר עיצוב מוצלח של התסרוקת.
טיפולים מקדמים כמו צביעת השיער, גוונים, החלקות, שיקום לשיער וכדומה צריכים לייקר את מחירה של תסרוקת הכלה.
קחו בחשבון את הזמן שיושקע בביצוע הטיפולים המקדימים האלה ואת עלות החומרים והכניסו גם אותם למחיר הסופי של תסרוקת כלה.

ניסיון=כסף
ככל שמעצב השיער מיומן יותר ומנוסה יותר בעיצוב תסרוקות כלה כך מחיר שעת עבודה שלו יעלה.
מחיר שעת עבודה של מעצב שיער בעל מוניטין מצוין המתמחה רק בעיצוב תסרוקות כלה יכול להיות פי כמה וכמה יותר מזה של מעצב שיער שכונתי שמציע בין השאר גם תסרוקות כלה.
ככל שמעצב השיער יכול להראות היסטוריה של תסרוקות כלה פרי עיצובו, הפקות שיער המתמקדות בתסרוקות כלה, השתתפות בתערוכות בהן הוא מציג תסרוקות ערב ותסרוקות כלה, כך המחיר לשעת עבודה שלו יעלה בהתאם.
איש לא יכול להעריך מחיר לשעת עבודה של אומן. האומן בעצמו קועב את מחירה והשוק, הלקוחות מקבל או לא מקבל את המחיר.
אם מעצב השיער שלך אומן תסרוקות כלה, אם כולם אומרים עליו שהעבודות שלו "זה משהו", סביר שמחיר התסרוקת תחת ידיו יהיה יקר בהרבה בהשוואה למחיר של מעצב השיער השכונתי שמציע מגוון רחב של שירותי שיער, כולל תסרוקות.

תוספות = כסף
כשבאים לקבוע מחיר לתסרוקת כלה חייבים לקחת בחשבון את כל האקסטרות. האם יש צורך להגיע אל בית הכלה (זמן, טרחה ודלק) האם יש צורך בתוספות שיער? (מחיר התוספות חייב להיות כלול), האם מתוכנן שימוש באביזרי שיער? (הוסיפו את מחירם), האם יידרש זמן עבודה של יותר מאדם אחד? האם נדרשים עוזרים כדי לבצע את העבודה?
כל התוספות האלה חייבות להיכלל במחיר.

לסיכום
קביעה נכונה של מחיר לתסרוקת כלה הוא צעד חשוב הן למעצב השיער והן לכלה.
מעצב השיער הרגוע ביודעו שהזמן שלו מתוגל בהתאם, שהוא לקח בחשבון את כל הגורמים שישפיעו על רוחויות העבודה, יוכל להשקיע כשרון יצירתיות סבלנות ויחס בשיער הכלה, ביום המיוחד בחייה.
מצד הכלה, מעצב שיער רגוע, משקיע, מעניק יחס ומשקיע את המיטב שלו, הוא המפתח לתסרוקת כלה חלומית, בדיוק כמו שהיא רוצה., ולהעניק לה יום כייפי, בלי תסכולים, בלי עצבים, לשביעות רצונה המלא.
אבל המצב האידאלי הזה תלוי במעצב השיער. תכנון מראש של התסרוקת ופירוק התוצאה לכל הגורמים שירכיבו את הצלחתה הוא המפתח להשגת תוצאה נפלאה, לקוחה מרוצה ורווח למעצב השיער. תכנון מראש הוא המפתח להצלחהעמוד זה נצפה: 375 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור