חיפוש באינדקס עסקים

חלומות מתגשמים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 ספטמבר 2007

למי שמסתובב השבוע בתל אביב ותוהה מה עושה הזמר צביקה פיק בסניפי רשת המשביר החדש לצרכן, אז להלן התשובה: סיבוב ההופעות של המאסטרו בסניפי הרשת הוא כדי לחתום על הדיסק החדש,שישווק בלעדית במשביר  ושמו:"במשביר חלומות מתגשמים" .

 

צביקה פיק עם מעריצים ומעריצותהדיסק כולל שירים שהמאסטרו כתב לאחרים אך מעולם לא שר בעצמו כגון: לילה סתווי, גבריאל, יד ביד, LIGHT A CENDEL ,וגם לראשונה בהיסטוריה שירי הבנות דניאלה ושרונה פיק בביצוע משותף עם אביהן.

 

השבוע יחנוך צביקה את סניפי מרכז הארץ , היום יבקר בסניף בדיזינגוף סנטר, מחר בעזריאלי, מחרתיים ברמת אביב ובחמישי באיילון, בשבוע הבא יעלה לצפון. בקרית שמונה כבר ביקר.

ברוח החג החלטנו להעלות כושיה בפני המאסטרו בכבודו ובעצמו: "תגיד צביקה, לא מעייף ככה להסתובב בארץ בימים שבין כסה לעשור? " והוא ענה: " לא. בכלל לא. אני נהנה לראות את עם ישראל החי ,התוסס . כל הארץ לובשת חג, אנשים עושים קניות, אוהבים את הדיסק שלי זה משמח מאוד."

הדיסק שהופץ החג בסניפי הרשת כבר מכר למעלה מעשרת אלפים עותקים והוא הבטחה גדולה , אבל המאסטרו לא מתרגש. הוא רגיל להצלחות, בינתיים הוא מנפנף לנו לשלום ומאחל : "שתהיו לראש ולא לזנב" עמוד זה נצפה: 406 פעמים