חיפוש באינדקס עסקים

חטאים בקצות אצבעותיך

פורסם מאת: בתאריך: 27 אוקטובר 2014

חברת CHIC תמרוקים – משיקה את  הטרנד הבא בעולם הלק:
"Sinful – חטאים" סדרת טופ-קוט ייחודית לשימוש מעל לק צבעוני

אינסוף טקסטורות של מרקמי לק הוצעו בשנים האחרונות, חלקן ללא ספק הצליחו להפתיע את המשתמשות בכל פעם מחדש: לקים סדוקים, מתפוצצים, מסוכרים, כאלה במרקם חול גבישי, בדמות קוויאר ואפילו לקים במגע ומראה פרוותיי.

נא להכיר את הטרנד הבא בשוק הלק: טופ-קוט לאפקט אומנותי. לתשומת לב חובבות הנייל-ארט לא עוד בעוד טופ-קוט שקוף ואחיד, המיועד לגימור ולייבוש מהיר של הלק על גבי הציפורן, אלה בטופ המוצע בגימור צבעוני, תלת-ממדי  המעורר פליאה וסקרנות.

תריסר גווני טופ-קוט ססגוניים יוצרים לאחר משיחתם אפקט תלת ממדי. המוצר מיועד למריחה על כל אחד מגווני הלק הצבעוניים של מותג הלקים הפופלארי CHIC. בפורמולת הטופ- קוט שולבו פתיתים  צבעוניים חלקם בטקסטורת גליטר מבריקה וחלקם בטקסטורת מאט, בשילובים ססגוניים.

הסדרה מאגדת 3 רביעיות בעלות צירופים שונים של גווני פתיתים:
•    גווני קרח (צבעי טורקיז, ירוק וכחול)
•    גליטרים מבריקים ובוהקים
•    שחור ולבן המזכירים שיש

שלל האפשרויות של שילובי הטופ-קוט על גבי ציפורניים צבעוניות יוצר העצמה של הפתיתים הצבעוניים המעניקים פרספקטיבה ואפקט תלת-ממדי ומראה אמנותי מיוחד וייחודי לציפורניים.

חשוב לציין, בסיסי הטופ-קוט הינם בעלי גוונים שונים – שקופים למחצה המהווים בסיס לפתיתים ששולבו בהם. לאחר מריחתם על לק צבעוני כלשהו הטופים משתקפים מבעד לצבע ומעניק רקע. 2 שכבות של מריחת הטופ-קוט ייצרו אפקט סמיך וצפוף יותר הדומה לתפזורת אבני חן בעלת נפח.

מחיר 22 ₪

להשיג בפארמים ובפרפומריות ברחבי הארץ.עמוד זה נצפה: 281 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור