חיפוש באינדקס עסקים

המספריים והסלסה של ארצי אזולאי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 ינואר 2010

מאת: דניאלה סיטון – מערכת בראש
פורסם: יום שלישי – 05/01/2010, 13:16

    המספריים והסלסה של ארצי אזולאי
ארצי אזולאי מעצב שיער מזה כ-15 שנה עם ידע בינלאומי רב, החל את דרכו בביה"ס לספרות ישראל בחדרה. כבר לאחר 4 חודשים ישראל ראה את הכישרון ולקח את ארצי להשתלמות בלונדון. ארצי נשאר בלונדון עוד 3 חודשים וכאחד שאוהב לבלות הגיע למועדון סלסה והתלהב.
כשחזר מלונדון האפרורית, עבד ארצי אזולאי במספרות ידועות בת"א ולאחר שנתיים פתח מספרה בחדרה בסמטת פלטרין והפך למעצב שיער מבוקש. צעירות רבות מכל האזור הגיעו להסתפר ולהתחדש. באותה תקופה, ביקר ארצי הרבה באולפני הרצליה ופינפן רבות מאורחי דן שילון, סירק בנות בתחרויות מיס חדרה ועוד.
ארצי נזכר באותו ריקוד שראה בלונדון – סלסה וחיפש בארץ מקום בו ניתן ללמוד את הריקוד החושני עד שיום אחד במקרה הגיע למועדון "הפוקוס" באוניברסיטת ת"א ומאז לא וויתר על שום שיעור. רמת ההתקדמות המהירה של ארצי והחיבור הרב שהיה לו עם הריקוד הלטיני, הוביל אותו להשיק את מועדון הסלסה הראשון באזור חדרה נתניה שמשך אליו בליינים מכל רחבי הארץ.
כיום, מנהל ארצי מספרה ביישוב היוקרתי צורן אך מאהבת הריקוד הוא לא נגמל וממשיך לרקד וללמד במועדונים בארץ ובאירופה. בשנה האחרונה החל ארצי ללמוד את ריקוד הפלמנקו הספרדי בסטודיו של ליאת קפלינסקי.

המספריים והסלסה של ארצי אזולאי
המספריים והסלסה של ארצי אזולאיעמוד זה נצפה: 311 פעמים