חיפוש באינדקס עסקים

החלקת קארטין

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 ינואר 2018

החלקת קארטין

החלקת קראטין היא השם של מספר ערכות טיפוליות לשיער הפועלות על בסיס חלבון הקראטין. החלקת קראטין היא החלקת שיער זמנית המחזיקה את השיער חלק למשך חודש-חודשיים- שלושה חודשים ונשטפת עם הזמן בחפיפות.

החלקת קראטין יוצרת שכבה על השיער העשויה ברובה מקראטין (חומר חלבוני ממנו עשוי השיער שלנו, הציפורניים והשכבה החיצונית של העור). השכבה הזו גורמת לשיער להתיישר ולהיראות חלק ומבריק.
החלקת קראטין נקראת גם החלקה משקמת בהיותה עדינה יותר, חריפה פחות ועדיין מכילה חומרי הזנה לשיער המעניקים לו מראה בריא בסיום הטיפול.
למי שהשיער שלה חלש, דליל, עבר צביעה לצבע בהיר או הבהרה, גוונים או החלקת שיער אחרת – החלקת קראטין היא הבחירה הנכונה ברוב המקרים.

על מנת לקבוע שהחלקת קראטין נכונה לשיער שלך, על מנת להבטיח לך את השיער שאת חולמת עליו ולבצע את ההחלקה בדרך שתבטיח את שביעות רצונך – חשוב להגיע אל מעצב שיער מוסמך ומנוסה שמציע מגוון החלקות שיער, לאבחון מצב השיער שלך ולהתאים עבורו את התוכנית המיטבית להשגת התוצאה הרצויה.

כשאת בוחרת מעצב שיער להחלקת קראטין לפי המחיר, בעקבות מבצע או קופון, את מסכנת את בריאות שיערך, שכם לא כל החלקות הקראטין נוצרו שוות. חלקן מכיל פורמלין ברמות שאינן מאושרות על ידי משרד הבריאות, ומסכנות את בריאת שיערך ואת בריאותך שלך.
במקום לסבול משיער פגום, מצריבות בעיניים ובדרכי הנשימה, ומאכזבה כללית – בחרי במעצב שיער מומלץ ומומחה להחלקות קראטין.

צרו עמנו קשר ונפנה אתכם למעצב השיער המומחה להחלקות שיער הקרוב למקום מגוריכם.עמוד זה נצפה: 751 פעמים