חיפוש באינדקס עסקים

החיים הטובים – יעל גולדמן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 יוני 2011

החיים הטובים - יעל גולדמן. צילום: רונן פדידה.חברת התוכן והערוצים ענני תקשורת, מפיקת ערוץ החיים הטובים (31 ב-YES ו-41 ב-HOT) הודיעה כי בחרה בדוגמנית והשחקנית יעל גולדמן להיות המנחה הראשית של מגזין החיים הטובים 2011, תכנית הדגל של ערוץ החיים הטובים.

מדובר בתכנית הלייף סטייל המיתולוגית של הערוץ שתחזור עם מנחים חדשים ולוק חדש וזאת לרגל חגיגות 10 שנים ל"ערוץ החיים הטובים" שיצויינו בקיץ הקרוב.

גולדמן, גברה על שורה של מועמדות ובהן נעה מימן, שירז טל, שירלי בוגנים, שירה קצנלנבוגן ואחרות ותגיש את המגזין כאשר את כתבות החוץ של המגזין תגיש נבחרת כתבי שטח הכוללת את נועם טור, שיילי שינדלר, גאלה כגן ועוד.

מגזין החיים הטובים עלה לאוויר בשנת 2005 ושודר ברציפות עד 2009. מתחילת דרכו הפך המגזין למתווה דרך ולמשפיע בעולמות התוכן המגוונים בהם עסק ביניהם אופנה, תיירות, עיצוב, טיפוח, סטיילינג ועוד. את מגזין החיים הטובים הנחו במהלך השנים גיא זוארץ, שלי גפני, שירלי גליק, שרון איילון, מושיק גלאמין, איתן אורבך, אלינור בשן ואחרים.

גם העונה החדשה של מגזין החיים הטובים 2011 תעסוק בתחומי האופנה, עיצוב, אדריכלות, חופשות וטיולים בחו"ל, אוכל גורמה ולמעשה בכל מה שעוזר להפוך את החיים להרבה יותר יפים. ללי גורדון, מנהלת ערוץ החיים הטובים: "אנו שמחים על הצטרפותה של יעל לערוץ החיים הטובים. בעונה החדשה של המגזין קיימת כוונה להגדיל את עולמות התוכן, ולהכניס גם את עולם הלייף סטייל הגברי, את העולם האקולוגי, וכן את עולם העיצוב תוך דגש על עיצוב כחול-לבן". העונה החדשה תצולם במרביתה בארץ ותכלול גם ספיישלים שיצולמו ביעדים שונים בעולם.

צילום: רונן פדידה.עמוד זה נצפה: 534 פעמים