חיפוש באינדקס עסקים

הגוון האדום

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 נובמבר 2007

הגוון האדום עם כל כובד משקלו כובש אותנו בסערה. צבע התשוקה עם עוצמתו בפיגמנט ובברק  הקיימים בו אינו משאיר את הסביבה אדישה לך. המגוון הרחב כיום מאפשר לנשים רבות לבחור את הצבע המועדף עליהן ויש הגוון האדוםלמעשה שלוש אופציות של הגוון האדום הניתן לבחירה: הגוון האדום שנוטה לסגלגל עמוק יעניק לך מראה חזק ודומיננטי, יעטוף את השיער בברק אינטנסיבי וייצור אווירה מיוחדת כאשר מדובר בשיער קצר באופן יחסי.
הגוון האדום שנוטה למהגוני (שילוב עם חום בהיר) יעניק לך מראה מתון יותר ופחות מוחצן. שילובו של הפיגמנט החום בתערובת יוצר צבע שיער מעודן ורך. הגוון האדום שנוטה לגוון הכתום באף הוא נחשב למאוד אופנתי כיום, יעניק לשיערך מראה צלול, ישמור על רמת הבהירות שבו ויעניק לו ברק מיוחד. שקיפות בצבע יוצרת אווריריות ותנועה קלה יותר למראית עין.
על שיערה של הדוגמנית שבתמונה שצולמה בהפקה מיוחדת במוסקבה נבחר הגוון הסגלגל לשיער הכללי למעט קבוצת שיער שנבחרה מבעוד מועד אותה צבענו באדום ורדרד. שילוב אופנתי המדגיש את קווי התספורת ואת סגנון העיצוב שנבחר בקונספט הצילום. חשוב להדגיש כי כאשר בוחרים בצבע אופנתי במיוחד לשיער רצוי לשלב אותו עם קו תספורת עדכני. צבע נועז מבריק ובולט מתחבר עם קו עיצובי בהתאם. תספורות בסגנון קארה (ראו תמונה) עם קו אחורי בעורף קצר המבוסס על גובה צמיחה של השיער אזור זה משמשת כדוגמא לעיצוב כולל המציג את האופנה במיטבה מכל הבחינות. שיער קצר מעוצב בצמוד לראש כמעט ללא נפח חושף את הטרנדים העדניים ביותר. גוט שחזר לא מזמן מביקור במוסקבה מדגיש כי האופנה בארץ נחשבת למרגשת ולמפתיעה במיוחד.

קרדיט: עיצוב שיער-יגאל גוט, צילום-רומן גרושאיעמוד זה נצפה: 453 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור