חיפוש באינדקס עסקים

בגדי ים 2011 – גדעון אוברזון

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 אפריל 2011

בגדי ים 2011 - גדעון אוברזון. צילום: יניב אדרי.אוברזון בגדי ים הינו מותג איכותי המציע בגדי ים וחוף מעוצבים לנשים ונועד להעניק לאשה המתוחכמת והמעודכנת לוק מסוגנן, סקסי ועכשווי.

במטרה להגדיר מחדש את אופנת החוף ובהשראת האשה של היום המותג מייצר אופנה קלאסית אך עם זאת מודרנית ובעלת התאמה מושלמת לגזרה הנשית ומשלב את הטוב משני העולמות.

בקולקציית בגדי ים קיץ 2011 של גדעון אוברזון מגוון גזרות, צבעוניות מתוחכמת וטקסטיל חדשני המהווה את שיא הקידמה. הושם דגש על צבעים המחמיאים לעור הגוף המואר על ידי השמש הייחודית לישראל ואקססוריז מיוחדים שעוצבו עבור הקולקציה באופן אקסקלוסיבי.

בשנת 2003 הפך המותג אוברזון לחלק ממשפחת גוטקס מודלס בע"מ. כמידי שנה המותג גאה להציג קולקציה מרהיבה הכוללת מגוון חידושים שירעננו לכם את הקיץ.

קולקציית בגדי ים גדעון אוברזון לעונת קיץ 2011 עוצבה בהשראת קולקציות בגדי ים אוברזון מכל הזמנים תוך דגש על הלקוחה של המותג.

הקולקציה כוללת קבוצות מודפסות ולצידן קבוצות חלקות אשר יחד משלימות האחת את השנייה.

  
בגדי ים 2011 - גדעון אוברזון. צילום: יניב אדרי.ההדפסים, הצבעים החלקים, בגדי החוף המשלימים וכן האביזרים עוצבו כולם באופן אקסקלוסיבי עבור הקולקציה ועל ידי כך יוצרים יחדיו סיפור שלם ומקורי. הלקוחה של אוברזון בגדי ים הינה אשה מתוחכמת, עכשווית, בעלת שיק וטעם טוב באופנה וסגנון ייחודי לה. המותג פונה לנשים בגילאי 35 ומעלה היודעות להעריך את סגנון החיים הטובים.

חידושים בבגדי הים של אוברזון קיץ 2011:

  • שימוש בטכניקות חדשניות לאלמנטים עיצוביים בבגדי הים כדוגמת מוטיבים משברי קריסטלים של סברובסקי, חיתוכי לייזר וכן מוטיבים מחומרים שונים ומגוונים.
  • פיתוח בד ייחודי לבגדי הים המעצב את גוף האשה, לקבל מראה עדין לצד שימוש בבטנות דקות ועדינות יותר.
  • בגדי חוף חלקים המופיעים בכל הצבעים החלקים הקיימים בקולקציה על מנת שיוכלו להשתלב בכל הקבוצות השונות בקולקציה בין אם הן חלקות או לחילופין מודפסות.
  • בגדי החוף עשוים מפוליאסטר חדשני שאינו מתקמט בקלות.
  • מתן דגש מיוחד על טוטאל לוק המשלב בגדי חוף מודפסים לצד אביזרים אקסקלוסיביים שמתחקים בצורתם אחרי מוטיבים מההדפסים כל אילו יחדיו יוצרים סיפור שלם ומתכשטים את הדגמים החלקים.

  
בגדי ים 2011 - גדעון אוברזון. צילום: יניב אדרי.קולקציית בגדי הים אוברזון לעונת קיץ 2011 בהשראת מראה טבע – אורבאני אשר נלקחה ממוטיבים אורבאניים כדוגמת – ארכיטקטורה, חומרים גולמיים, תנועת ומהירות העיר לצד צורות וטקסטורות אמורפיות מהטבע כדוגמת פרחים וחיות.

קרן גסנר מעצבת בגדי ים אוברזון אמרה כי: "כחלק מתפקידי כמעצבת אני מסתובבת הרבה במקומות שונים בעולם ונחשפת לערים ומבנים מעשי אדם מתקופות וזמנים שונים ומגוונים, ומתפעלת בכל פעם מחדש מיכולות העשייה והבריאה המופלאות של האדם. יחד עם זאת היסודות, הבייסיק והטבע תמיד מלווים ונוכחים והשילוב ביניהם יוצר זוויות וצורות חדשות המרגשות אותי והנותנות לי השראה ליצירה".

בתוך סיפור השראה המרכזי המכיל 16 קבוצות, קיימים 3 סיפורים משניים:

Prismania
טרנד המתמקד כולו בצבעים ובהשתקפות שלהם. הטרנד בולט בעיקר בהדפסים בהם משולבים צבעים רבים היוצרים יחדיו גוונים חדשים. משחק של אור וצל היוצר אשליה שנוצר ע"י מוטיב משברי קריסטלים של סברובסקי.
בטרנד זה מופיע הדפס מרכזי שמתוכו נולדו כל הצבעים בקולקציה. כך בעצם הקולקציה בנויה מסיפור צבעוני החוזר ומשלים כל קבוצה וקבוצה.
הצבעים המרכזיים בטרנד הינם: אדום-שרי, חום, סגול, כחול-שמיים, נייבי, ירוק-תפוח, לבן, אפור ושחור.

Pixelization
בגדי ים 2011 - גדעון אוברזון. צילום: יניב אדרי.טרנד בהשראת שינויים הנוצרים מההתפתחות הדיגיטלית. בניה מחדש של צורות מרובעות בסיסיות ע"י פיקסולן ושבירתן. בטרנד זה שימוש בצבעוניות המשלבת בין שחור- לבן לבין פסטלים היוצרת מראה חדש ומתוחכם.
אביזרים אקסקלוסיביים המתחקים אחרי המוטיבים הגאומטריים השונים מההדפסים ומשלימים אותם.

Enchanted Nature
טרנד זה יוצר תפיסה מחודשת לטבע קסום תוך שילובם של אלמנטים אורבניים יחד עם מוטיבים גאומטריים היוצרים יחדיו מראה אמיץ ונועז.
טרנד בעל מראה אלגנטי ויוקרתי הבא לידי ביטוי תוך שילוב מוטיבים כסופים מטאליים הן בטקסטורות, בהדפסים ובאביזרים.
אבני קריסטל ופרחי אוריגמי בתלת מימד היוצרים ביטוי מעניין להשראה.
הצבעים המרכזיים בטרנד הינם שחור, סגול, חום ונייבי בשילוב כסף על גווניו השונים.

טווח מחירים בגדי הים: 449-549 ש"ח.
טווח מחירים בגדי החוף: 299-399 ש"ח.

להשיג בחנות הדגל של גוטקס ביד אליהו, רשת המשביר לצרכן, רשת חנויות גליק ובחנויות בגדי הים המובחרות.

 

בגדי ים 2011 - גדעון אוברזון. צילום: יניב אדרי.  בגדי ים 2011 - גדעון אוברזון. צילום: יניב אדרי.
בגדי ים 2011 – גדעון אוברזון. צילום: יניב אדרי.עמוד זה נצפה: 506 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור