חיפוש באינדקס עסקים

אפרת קסוטו Wild is the wind – קולקציית תכשיטים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 ספטמבר 2009

מעצבת התכשיטים אפרת קסוטו יצרה קולקציית חורף 2010 בעלת מראה רומנטי ואלגנטי המתהדרת בארומתאפרת קסוטו Wild is the wind - קולקציית תכשיטים וינטאג’ השאובה מתקופת הארט-נובו ובאה לידי ביטוי בטיפול מוקפד באלמנטים מעולם הצומח והחי כגון עלי השלכת מסוגים שונים וציפורים.
עיצובי העלים בקולקציה והציפורים משולבים בשרשראות, עגילים, טבעות, סיכות דש, חגורות, צמידים, קשתות סיכות ומסרקיות מעוטרים באלמנטים מכסף בציפוי זהב 24 קראט ועשויים מגולדפיל עם שיבוץ קריסטלים ופנינים.
"הקולקציה הפראית העשירה בעלים ובציפורים נוצרה בהשראת התקליט המרגש המלא בנשמה של נינה סימון ’פראית היא הרוח’" מסרה קסוטו. "הקול החם והעמוק של סימון עוטף אותי כשהיא שרה בלי סייגים על אהבה נואשת, טוטאלית ובלתי מתפשרת המדומה לרוח הפראית. בשירתה החורפית, החודרת, היא מבקשת מאהובה שייצמד אליה כמו העלים הנצמדים לעץ ומתחננת לאהבה "אהוב אותי, אמור שאתה אוהב, תן לי לעוף איתך.." מסבירה אפרת קסוטו.
בנוסף, במסגרת שיתוף פעולה בין מעצבת תכשיטים אפרת קסוטו ומעצבת אופנה לילך אלגרבלי נוצרה שמלת ערב מפוארת וייחודית משיפון רך ומלטף, בעלת כתפיות משובצות עלים וקריסטלים המוצעת למכירה ב-2900 ש"ח.
דגמיה של קסוטו משווקים בלמעלה מ-20 חנויות מעצבים ובוטיקים נבחרים ברחבי הארץ. עיצוביה של אפרת הם תכשיטים שמרגישים כמו מפעם ומעוררים זיכרונות עם קו השומר על ניחוח רומנטי ועדין.
טווח מחירים בקולקציית תכשיטים Wild is the wind של אפרת קסוטו לעונת חורף 2010 נעים בין 450-1250 ש"ח.עמוד זה נצפה: 345 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור