חיפוש באינדקס עסקים

אינדולה משיקה טיפול חדשני מיוחד לקיץ לטיפול בקשקשים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 מאי 2013

אינדולה משיקה טיפול חדשני מיוחד לקיץ לטיפול בקשקשים

אינדולה משיקה טיפול חדשני מיוחד לקיץ לטיפול בקשקשים"אינדולה" משיקה טיפול חדשני מיוחד לקיץ לטיפול בקשקשים ובעור הקרקפת.
למי מיועד הטיפול?
הטיפול מיועד לאנשים בעלי עור קרקפת מגורה ורגיש במיוחד בימי הקיץ החמים. כאשר עור הקרקפת חשוף לקרני השמש החמות, נגרם נזק לאזור הקרקפת, העור נעשה מגורה כאשר בלוטות הזיעה פועלות במרץ ואזור הקרקפת נעשה שמנוני ומשנה את צבעו לאדמדם.

הטיפול מיועד גם במקרים בהם אנשים מרבים לכסות את ראשם מפני קרני השמש ולא מאווררים את אזור הקרקפת, ובכך הם פוגעים בעור הקרקפת שכן הוא לא מקבל מספיק אוויר וחילוף החומרים באזור זה נפגע ועל כן נוצרות שכבות של תאי עור מתים.

הקשקשת מופיעה גם בקרב אנשים הסובלים ממחלות עור כגון סבוריאה, פסוריאזיס וכדומה, או אצל אנשים שכתוצאה מגורמים נפשיים חווים חריגה בכמות תאי העור המתים. הקשקשים מופיעים בעקבות תהליך התחדשות בלתי פוסק של שכבת עור האפידרמיס, במהלכו תאי העור הישנים "נדחפים" החוצה, מתים ונושרים.

שלבי הטיפול:
שלב 1 – טיפול במספרה:

הטיפול מתחיל במספרה באמצעות חפיפת השיער בשמפו נגד קשקשים מסדרת Innova Specialists"". השמפו הינו תכשיר לניקוי יסודי של עור הקרקפת מקשקשים, אשר מותיר את עור הקרקפת והשיער נקי, בריא ומלא ברק. המוצר החדשני מבוסס על נוסחה המכילה אבץ, קרטין, למון גראס ופנתנול.

את הטיפול ממשיכים על השיער הרטוב באמצעות עיסוי הקרקפת והשיער בעזרת מוצר חדשני קרם פילינג המיועד לקרקפת המנקה באופן יסודי את עור הקרקפת ומונע שומן עודף תוך המרצת זרימת הדם לקרקפת.

אינדולה משיקה טיפול חדשני מיוחד לקיץ לטיפול בקשקשיםהמוצר בעל נוסחה המכילה פניני חוחובה להזנת השיער בלחות והענקת חיוניות, תמצית לימון ומנטול המכיל ויטמינים ומינרלים ופורמולה מתקדמת להפחתת גירויים ואדמומיות בעור ולשיפור זרימת הדם. לסיום, הפילינג מותיר את עור הקרקפת והשיער במראה נקי ובריא.

כמה זמן עורך?
הטיפול במלואו אורך שעה לערך

שלב 2 – המשך טיפול בבית:
על מנת להסיר את הקשקשים בצורה יסודית ולקבל את התוצאה הטובה ביותר יש להמשיך את הטיפול בבית ולהשתמש במוצר קרם הפילינג לטיפול וניקוי יסודי ובשמפו להסרת הקשקשים בתדירות יומיומית. המוצרים עשירים ברכיבי מפתח המספקים פתרונות אשר משקמים את המאזן הטבעי של עור הקרקפת ושומרים עליו נקי ובריא יותר ואת השיער בוהק וחזק יותר.

אינדולה משיקה טיפול חדשני מיוחד לקיץ לטיפול בקשקשיםניתן להשיג אצל מעצבי השיער הבאים:
באזור הצפון
מירי אהרון, רחוב הנוקדים 35, קרית טבעון,
אלי חזן, רחוב קרן היסוד 42, קרית ביאליק,
באזור המרכז
רפאל אברמוב, רחוב סוקולוב 80, רמת השרון,
משה אוזן, רחוב ראשל"צ 1 אם המושבות , פתח תקווה,
יניב וערן קצב, רחוב אבן גבירול 168, תל אביב,
שמואל מיכלסון, רחוב אייזנברג 31, רחובות,
אמיר בקשי, רחוב סוקולוב 88, חולון,
אבי עוז, רחוב רושטילד 71, כפר סבא,
באזור הדרום
שמואל שמואל, קניון המושבה – בן גוריון 105, גדרה,עמוד זה נצפה: 287 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור