חיפוש באינדקס עסקים

אופנת ספרינגפילד לקוראי בלייזר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 דצמבר 2009

ספרינגפילד יוצא בשיתוף פעולה

מותג האופנה הספרדי ספרינגפילד יוצא בשיתוף פעולה אסטרטגי עם מגזין בלייזר למשך שבוע ימים בלבד. במסגרת השת"פ שיתקיים בין התאריכים 06-12/12/09 יציג מותג האופנה ספרינגפילד את קולקצייתאופנת ספרינגפילד לקוראי בלייזר חורף 2010 בקרב קוראי מגזין בלייזר.
השת"פ אשר ייערך במהלך חודש דצמבר, יכלול בין היתר פעילויות משותפות לקוראים וללקוחות ספרינגפילד, מגוון רחב של הנחות, מבצעים ומתנות. לדוגמא: לקוחות אשר ייכנסו לאחת מחנויות ספרינגפילד ויערכו קניות  מעל 200 ש"ח יוכלו ליהנות מגיליון של מגזין בלייזר במתנה. כמו כן, לקוחות אשר יעשו מנוי למגזין בלייזר יקבלו שובר הטבה של 100 ש"ח לקניית ג’ינס גברים או נשים באחת מחנויות הרשת של ספרינגפילד ובנוסף בכל קניית פריט של המותג ספרינגפילד יקבלו הלקוחות גלויה בה יוכלו למלא את פרטיהם האישיים ולהיכנס להגרלה שהפרס הוא מנוי לשנה בחינם לעיתון בלייזר.
אודליה קפלינסקי-אורבך, סמנכ"ל השיווק של רשת המשביר לצרכן המייבאת ומשווקת את מותג האופנה ספרינגפילד בישראל מוסרת כי "שיתוף הפעולה הינו פלטפורמה המחברת בין שני מותגים המעניקים סינרגיה ויכולים לרוץ למרחקים ארוכים יחד. מגזין בלייזר תואם לעולם הערכים והתכנים של מותג האופנה הספרדי ספרינגפילד: מותגים צעירים, עדכניים, טרנדיים  ומובילים בתחומם, אשר מכניסים  את הצרכנים להיות בעניינים", לדבריה, "השת"פ יעניק חווית קנייה הן ללקוחות המותג והן לקוראי בלייזר ואנו מאמינים שמדובר בפעילות ראשונה שתוביל לפעילויות משותפות נוספות".עמוד זה נצפה: 327 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור