חיפוש באינדקס עסקים

אביבית בר זוהר במסע שופינג ב – Impress

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 אפריל 2012

פליטת האח הגדול 4 וחובבת היהלומים ,אביבית בר זוהר, הגיעה בסופ"ש האחרון לסניף  של רשת התכשיטים והשעונים  Impress  (אימפרס), בקניון רחובות עיר מגוריה, למסע שופינג מלא בלינג בלינג.
בר זוהר הגיעה לסניף אימפרס מיד לאחר ביקור בבית החולים שניידר, לשם הגיעה כדי לשמח את הילדים יחד עם שותפה לבית האח הגדול – ערן טרטאקובסקי.

בר זוהר נראתה בסניף יחד עם אחותה נופית, שם בחרה שעון מרהיב, ולא שכחה לפנק את אביה בשעון יוקרתי בטענה שהוא סבל מגעגועים 3 חודשים, והוא ראוי למתנה שווה לחג.

עוד  סיפרה  בר זוהר כי היא נמצאת בימים אלו במגעים לקמפיין גדול עם חברת יהלומים וכמו כן עם חברת שוקולד מפורסמת, בינתיים היא שיתפה אותנו שבקרוב מאוד נוכל לראות את פנייה עטורי הריסים על שלטי חוצות ברחבי הארץ. עוד הוסיפה בר זוהר שמהטרה הבאה שלה היא להגיש תוכנית בישול משלה, והיא כבר במגעים עם חברות הפקה שונות.

 אביבית בר זוהר במסע שופינג ב -  Impress. צילום: לם וליץ סטודיו

אביבית בר זוהר במסע שופינג ב -  Impress. צילום: לם וליץ סטודיו  אביבית בר זוהר במסע שופינג ב -  Impress. צילום: לם וליץ סטודיו
אביבית בר זוהר במסע שופינג ב -  Impress. צילום: לם וליץ סטודיו  אביבית בר זוהר במסע שופינג ב -  Impress. צילום: לם וליץ סטודיו
אביבית בר זוהר במסע שופינג ב –  Impress. צילום: לם וליץ סטודיועמוד זה נצפה: 475 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור