חיפוש באינדקס עסקים

Yves Saint Laurent – משיק קולקציית איפור

פורסם מאת: בתאריך: 10 יולי 2013

Yves Saint LaurentYves Saint Laurent - משיק קולקציית איפור לקיץ 2013 מותג המעצבים הבינלאומי  משיק את קולקציית האיפור לקיץ 2013 וריאציה של גוונים זהובים, לוהטים המודגשים בנגיעות סגול, קורל, פוקסיה וירוק.

  • מוצר הכוכב של הקולקציה: Marrakesh Sunset Palette – פלטת צלליות בגוונים חמית, המקבלים גוון מוזהב של שקיעת השמש מעל חולות מדבר סהרה.
  • המוצר האייקוני של איב סן לורן  TERRE SAHARIENNE- ברונזר בגרסת מאט לגוון עור פנים שזוף וקורן. פריט חובה לקיץ, ארוז בתוך קומפקט יוקרתי ואלגנטי.


ההשראה של אמן האיפור לויד סימונדס למראה קיץ 2013

שקיעה.
גוונים זוהרים של סגול, ברונזה, קורל וזהב מאירים את השמיים.
נצנוץ בוהק מכריז על בוא הדמדומים.

"שקיעה, השעה הקסומה כאשר השמיים משנים את צבעם, לפלטת גוונים חמים חושניים ונוצצים של הקיץ. זוהר החום העולה מהסהרה, ומנגד הגלים הרעננים של שעת הדמדומים".

Yves Saint Laurent - משיק קולקציית איפור לקיץ 2013כמו מוזה מפתה ומושכת, צללית האישה של איב סאן לורן מוארת ע"י קרני השמש. השמש שוקעת, הקרניים עוצרות הנשימה מאירות ומציתות את היופי הזוהר. עור פנים בגוון מאט, עיניים בגוון שקיעת השמש, שפתיים חושניות, ציפורניים נוצצות. האישה של איב סאן לורן נכנעת לרוח הלוהטת של הקיץ.

מוצרי הקולקציה
TERRE SAHARIENNE "טרה סהריין"- חום הקיץ מוצר אייקוני ברונזר ב- 2 הרמוניות מאט לגוון עור פנים שזוף, קורן בטבעיות
יצירת מופת אגדית של איב סאן לורן משנת 1968, ה"סהריין"Saharienne  הוא אביזר קאלט לפנים. בעקבות הקולקציה הראשונה של גוונים ססגוניים, גווני המדבר המפורסמים מוצעים בגרסת מאט. פריט חובה לקיץ, ארוז במארז קומפקט יוקרתי, מעוטר במונוגרמה, בהשראת סבכות המשרביה בגני מז’ורל.

2 גווני אדמה מאט, משיים ומעודנים
מס’ 10 Terre Amber נגיעה של שמש לעור פנים בגוון ורדרד, בהיר.
מס’ 20 Terre Ochre אפקט של שיזוף זוהר במראה טבעי.
מחיר מומלץ לצרכן: 207.20 ₪

Yves Saint Laurent - משיק קולקציית איפור לקיץ 2013קרוליין נגרה, מנהלת התקשורת המדעית של איב סן לורן מגלה את סוד הפורמולה – אפקט "זוהר השמש"
הפיגמנטים יוצרים זוהר שטוף שמש. עור הפנים מקבל גוון מאט ויחד עם זה שקוף ללא אפקט של "מסכה" או מראה אטום.

מגן נגד הברקה
חלקיקי מיקה עם ציפוי של חומצת אמינו יוצרים מגע משיי רך. החלקיקים אינם מסיסים בסביבה מימית, סופגים את הזיעה כמו בלוטרים זעירים ("ניירות סופגים זעירים") בלתי נראים. הפודרה שומרת על גימור מושלם, למרות חומו של הקיץ .  

פורמולת הגנה, מגנה ונוחה
רכה ומשיית הודות לפולימר המתחבר עם השכבה העליונה של העור בצורה מעולה, הפורמולה מציעה נוחות אולטימטיבית.

שימוש ב"טרה סהריין" לעור פנים בגוון מאט – קבלו את סודות המומחה לויד סימונס, אמן האיפור הבינלאומי של איב סן לורן

"מעל לכל, מראה עור פנים מושלם הוא מראה עור פנים בריא. השתמשי במברשת רחבה כדי למשוח את הגוון של Terre Saharienne, השתמשי בגוון אחד מעל הגוון הטבעי של עור הפנים, כשאת מורחת בתנועות מעגליות, קלילות על כל הפנים. התמקדי באזור הלחיים, האף, המצח, קו השיער שלך… כל האזורים הבולטים אותם מלטפת השמש."

Yves Saint Laurent - משיק קולקציית איפור לקיץ 2013צבעוניות מפתיעה מלויד סימונד, אמן האיפור הבינלאומי של איב סן לורן
עם בוא הקיץ, גוונים מתוחכמים, לוהטים, עמוקים, אמנותיים של "רוז’ פור קוטור ורניס א-לוורה" ושל "לה לאק קוטור" מצטרפים למסיבה עם טוויסט צונן. כל כך אייקוני.

"רוז’ פור קוטור ורני א-לוורה": שיא הקיץ
עבור קיץ 2013, גוון חדש, לוהט כדי להאיר את עור הפנים השזוף במראה נשיקת-השמש, וכדי ליצור שפתיים בצבע לוהט ומלא חיות. מפתה עד שקשה לעמוד בפניו.
מס’ 31 Corail Alla Prima "קוראיי א-לה פרימה" {קורל אלה פרימה}. קורל {אלמוג} מסנוור.
מחיר מומלץ לצרכן: 196.67 ₪

ROUGE PUR COUTURE VERNIS À LÈVRES "רוז’ פור קוטור ורני א-לוורה"

ריטואל מצליח לשפתיים
מוצר האיפור רב המכר, "רוז’ פור קוטור ורני א-לוורה" הפך למוצר חובה אבסולוטי לשפתיים ולאיקון יופי שביסס את מעמדו. "רוז’ פור קוטור ורני א-לוורה" הוא כיום המוצר הנמכר ביותר בקטגורית הגלוסים במדינות רבות ברחבי העולם.
ריכוז טהור של טכנולוגיה, "רוז’ פור קוטור ורני א-לוורה" הוא מוצר חובה בשל עמידותו יוצאת הדופן, התחושה החדשנית, הברק החדש והצבע העמוק והעז ועמיד לאורך זמן. לא ממש שפתון, לא ממש גלוס, אבל הרבה יותר מאשר ליפ-סטיין פשוט, "רוז’ פור קוטור ורני א-לוורה" גורם למהפכה בזירת האיפור ויוצר תשוקה שלא ניתן לעמוד בפניה לצבע זוהר, שקוף ומתוחכם.

"לה לאק קוטור" אקסטרווגנזה של צבע
פריט חובה לחוף הים ולעיר כדי להציג לראווה את הגישה השיקית-אמנותית, האיב סן לורנית, שאינה ניתנת לחיקוי. לקולקציית הלקים מתווספים שני גוונים בצבעים לוהטים ועמוקים, אולטרה-מתוחכמים המתאימים באופן מושלם לגוון האייקוני של הסדרה מס’ 15 Violet Baroque {סגול בארוק}, עבור קיץ 2013 שכל כולו זוהר.
מס’ 36 Vert d’Orient ירוק זוהר, עמוק.
מס’ 37 Taupe Mauresque חום חושני.
מחיר מומלץ לצרכן: 91.55 ₪

Yves Saint Laurent - משיק קולקציית איפור לקיץ 2013עוד בקולקציה:
צלליות לעיניים  Marrakesh Sunset Palette"פלטת צבעים שקיעה במרקש"
מחיר מומלץ לצרכן: 393.30 ₪
עיפרון עינייםDessin Du Regard Waterproof  מס’ 10 Violet Massa {סגול}"
מחיר מומלץ לצרכן: 157.67 ₪
Rouge Pur Couture Golden Lustre "רוז’ פור קוטור גולדן לוסטרה" מס’ 115 Brun Sultan {חום}" מחיר מומלץ לצרכן: 183.10 ₪

מראה קיץ 2013 – קבלו את סודות המומחה, לויד סימודנס
עיניים בגוון שקיעה
"פלטת הצבעים ’שקיעה במרקש’ Marrakesh Sunset Palette מכילה גוונים חמים שמקבלים גוון מוזהב של שקיעת השמש מעל חולות מדבר הסהרה. למראה איפור ליום, ערבבי את גווני החום והורדרד עבור מראה ניוד {עירום} יוקד. למראה איפור בלילה, משחי את הסגול באפקט מעושן והוסיפי נגיעה של זהב לפינות הפנימיות של העיניים כדי להבהיר את המבט שלך. כדי לקבל מראה עיניים מפתה במיוחד, אני מטשטש את עיפרון העיניים Dessin du Regard Waterproof בגוון מס’ 10 Violet Massa {סגול} על כל העפעף כבסיס, ואז אני מורח את קשת הגבה עם הצללית בגוון המוזהב. את יכולה גם להשתמש בזהב להדגשת הרקות ועצמות הלחיים כדי להבליט את איפור העיניים עבור מראה שהוא כל כולו איב סאן לורן."

להט השפתיים
"כדי להגביר את גוון המאט של עור הפנים ולהוסיף נגיעה אולטרה-לוהטת לשפתיים, אני משתמש ב"רוז’ פור קוטור גולדן לאסטר" בגוון מס’ 115 Brun Sultan {חום}. הצבע העשיר, הזהוב שלו משלים את המראה של האיפור הזוהר, החם ויוצר פרץ של צבע במראה טבעי ומפתיע."

חשמל בציפורניים
"כאשר הפנים מאופרים בוריאציה על גווני ניוד, נוצר ניגוד מלהיב עם ציפורניים בצבעים חזקים, מלאי אישיות ופנטזיה. ירוק, סגול, אפור כהה, בחוף הים ובעיר, הן מעניקות זוהר למראה ומאפשרות לך ליצור שילובים תואמים בין הציפורניים בידיים וברגליים." 
 
מוצרי המראה

פנים- Le Teint Touche Éclat "לה טה טוש אקלה" B30, Touche Éclat "טוש אקלה" מס’ 2, Terre Saharienne "טר סהריין" {אדמת הסהרה} מס’ 10 Terre Ambrée {ענבר}
עיניים- צלליות לעיניים  Marrakesh Sunset Palette"פלטת צבעים שקיעה במרקש", עיפרון עינייםDessin Du Regard Waterproof  מס’ 10 Violet Massa {סגול}, מסקרת "ווליום אפה פו סיל" Volume Effet Faux Cils מס’ 3

שפתיים– Rouge Pur Couture Golden Lustre "רוז’ פור קוטור גולדן לאסטר" מס’ 115 Brun Sultan {חום}
ציפורניים– La Laque Couture "לה לאק קוטור" מס’ 36 Vert D’Orient {ירוק}

ניתן להשיג: ברשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, אפריל וניו-פארם
ברחבי הארץ.
 עמוד זה נצפה: 247 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור