חיפוש באינדקס עסקים

Yves Saint Laurent מראה איפור CANDY FACE

פורסם מאת: בתאריך: 12 פברואר 2012

Yves Saint Laurent מראה איפור CANDY FACE אביב 2012. צילום: ליז קולינס.CANDYFACE – מראה איפור לעונת אביב 2012 של מותג המעצבים YvesSaintLaurent מציגה מראה עיניים עם אפקט פירותי-מעושן ושובה לב במנטה כחולה, שזיף, לקריץ או ורוד, מנוקדות בנצנוצי סוכר, וריסים מצופים בכחול דיו. עצמות הלחיים מפוסלות בגוון ארגמן המתמזג עם עצמות הלחיים. חיוך זוהר, כמו סירופ מנדרינה. על הציפורניים, המגע הרענן של סורבה פירות.

"הטבע עצמו גורם לי התרגשות רבה, והוא מהווה לי מקור השראה עצום. הוא חושף את עוצמת החיים, את עוצמת היצירתיות. השאיפה שלי היא לבטא את מה שנמצא בליבו של איב סאן לורן" – לויד סימונדס, אמן האיפור הבינלאומי של איב סאן לורן.

האישה החושנית, הלוהטת וחסרת המעצורים של איב סאן לורן משחקת עם המשיכה שלה לתענוגות אסורים: הם אלה המעניקים צבע לפנים שלה, להבעות התשוקה והרגש שלה. יצירתית ביותר, היא מציגה לראווה את היופי שלה, מהחלק העליון של עצמות הלחיים ועד קצות ציפורניה. האיפור שלה בצבעי ניוד, לוכד את רוח הסוכריות שהיא הכי אוהבת: צבעוניות, שקופות, בעלות ריח מיוחד להפליא.

Yves Saint Laurent מראה איפור CANDY FACE אביב 2012. צילום: ניקולה ורנר.פלטת הצבעים שלה: אדום רימון, ורוד כשל צמר גפן מתוק, וממתקים מצופים סוכר בגווני פופ נועזים ובהירים.

האישה המפתה של איב סאן לורן מתענגת על היוקרה של הגוונים השקופים: סומק בגוון אפרסק או משמש עבור הלחיים, ורוד מעושן וסגול גבישי עבור העיניים, שפתיי סורבה זוהרות עם פירות מסוכרים, ולק לציפורניים כטיפות של סוכריות מציצה בגווני לימון, קקאו, מנטה או נענע.

מראה האיפור של איב סאן לורן, כולל מהדורה מוגבלת, בהשקה חד פעמית, של 4 גוונים של סמקים באיכות גבוהה VOILEDEBLUSH, צבעי סירופ בתוך ג’ל על בסיס מים. מיזוג מיטבי בין צבע ועור.

סומק של הנאה טהורה מאיר את הלחיים. "הניצוץ של שפע אינסופי של מקפאי פירות מסנוורים, פטל ותות בר שקופים, תפוז מנדרינה, מלון, מנגו ואפרסמון מעניקים סומק יפהפה לפנים של האישה של איב סאן לורן. החיוך שלה בוהק כמו הברק של סירופים וטיפות של סוכריות: דובדבן שוקינג, מנדרינה, ענבים ורימון, עלי כותרת גבישיים של ורד, מנטה ושוקולד" מסר לויד סימונדס, אמן האיפור הבינלאומי של איב סאן לורן.

מראה אביב 2012 – קבלו את סודות המומחה

  • עיניים: מודגשות בצלליות Ombres 5 Lumières מס’ 13. ציירי נקודה של עיפרון עיניים בגוון לילך (סגול-ורוד) על הזוית הפנימית של העין וטשטשי אותה לכיוון החלק החיצוני כדי ליצור מראה של עיניים פקוחות לרווחה.
  • ריסים: משוחים במסקרה סינגולייר מס’ 7 בגוון כחול דיו.
  • לחיים: מאופרות ב"ווֹ‏אַ‏ל דה בלאש" מס’ 1 בגוון סוכריית תפוח באדום בהיר. שפתיים: נוצצות עם הבטחה לנשיקה גנובה "וולפטה שיר קנדי" שפתון מס’ 9 בגוון ורוד נועז.
  • ציפורניים: "מניקור קוטור" לק לציפורניים מס’ 8.


עמוד זה נצפה: 296 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור