חיפוש באינדקס עסקים

WOMENONLY – קולקציית חזיות לנשים לאחר הגדלת חזה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 יוני 2008

מותג היוקרהLe Mystère  מהווה כיום כוח חדשני בתחום ההלבשה התחתונה, שפותח במיוחד עבור נשים מוגדלות חזה, ומציע קולקציה נשית ואלגנטית של חזיות, המתאימות לשינויים הייחודיים בצורה ובגודל המתרחשים לאחר הגדלת חזה.
WOMENONLY - קולקציית חזיות לנשים לאחר הגדלת חזההחזיות של  Le Mystère  מאפשרות תמיכה, נוחות וסגנון.
ניתוחים להגדלת חזה הפכו שכיחים בשנים האחרונות, ומבוצעים מסיבות שונות. אחד הגורמים העיקריים התורמים להחלמה מהירה ועיצוב החזה לאחר הניתוח, הוא התמיכה בעזרת חזייה המותאמת לחזה עם שתלים.
במקרים מסוימים, מקור נסיגת החזה המנותח הוא בתמיכה לא נכונה, בעיה אשר מתחילה ומסתיימת בהתאמה נכונה של חזייה. מחקרים מראים כי מרבית הנשים המחלימות מניתוחים להגדלת חזה, מבצעות רכישה של חזיות במידתן החדשה מיד לאחר הניתוח. הן רוכשות בין 5 ל-7 חזיות חדשות בהשקעה כספית לא מבוטלת.
רשת הבוטיקים להלבשה תחתונה womenonly, מציעה קולקציית חזיות ייחודית לנשים שעברו הגדלת חזה. בעיצוב החזיות חבוי פטנט, המעניק התאמה של ברזלי החזייה לחזה החדש, בהתאם לגדלים והמידות השונים של השתלים. ברזלי החזיות של המותג Le Mystère , עוצבו לאחר תצפיות, מדידות קליניות ואיסוף מאות תלונות של נשים מנותחות חזה שנתקלו בקשיים רבים במציאת החזייה המתאימה, שלא גורמת לכאבי גב ועם זאת גם עונה על הצורך האופנתי.
ה"קאפים" המעוצבים בחזיות של Le Mystère  מוגדרים על פי נוסחאות מתמטיות ורשומים כפטנט ע"י ד"ר WOMENONLY - קולקציית חזיות לנשים לאחר הגדלת חזהדיוויס ב. ברודרס, מנתח פלסטי מורשה בארה"ב וחבר מועצת המנתחים האמריקאית.
ה"קאפים" בנויים על טכנולוגיה של מקטעים כדוריים, המתאימים לצורתם של שתלי החזה ולשינויים האנטומיים הספציפיים המתרחשים בחזה לאחר הגדלתו.
רשת הבוטיקים להלבשה תחתונה womenonly מציעה קולקציה הכוללת חמישה סגנונות של חזיות, כאשר כל חזייה בקולקציה מעוצבת באופן ייחודי, עם ברזלי תמיכה מהונדסים, המתאימים לצורה של שתלי החזה ומונעים "דקירות" בקצוות. המחברים האמצעיים, בין "קאפ" ל"קאפ", מותאמים לחריץ המורחב הנוצר לעיתים קרובות אחרי ניתוחים להגדלת חזה, על מנת לשמר תמיכה טובה.
הקולקציה כוללת חזייה אלגנטית שכולה תחרה, חזיית – גופייה ללא תפרים, חזייה סקסית שקופה, חזייה שניתן להפכה לחזיית סטרפלס וחזייה בעלת סגירה קדמית.
חברת Le Mystère הפכה לכוח בתעשייה ונהנית ממוניטין של איכות, סגנון, נוחות והתאמה, ומשנת 1991 כבר הייתה ידועה בחברת הלנז’רי הידועה והיוקרתית בארה"ב, היא ידועה כחברה המודעת לצרכי האישה והמבנה האנטומי שלה.עמוד זה נצפה: 375 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור