חיפוש באינדקס עסקים

WINDOW SHOPPING – קניון רמת אביב

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 מרץ 2010

 

לראשונה בישראל, יתקיים בקניון רמת אביב אירוע WINDOW SHOPPING, מיצג אופנה בתלת מימד של המותגים המובילים בישראל ובעולם המציגים את קולקציות אופנת אביב קיץ 2010.WINDOW SHOPPING - קניון רמת אביב
במרכז הקניון יוצגו 16 חלונות ראווה יוקרתיים (בעיצובו של מעצב חלונות הראווה עדי ויידה) הבנויים כולם מפריטים ייחודיים המאפיינים את הטרנדים העולמיים באופנה. הרעיון המרכזי של המיצג הוא להעצים את התחושות והאמוציות שמתעוררות אצל נשים סביב נושא השופינג. בכל חלון יעוצב ויז’ואל ייחודי המביע תחושה אחרת. בחלונות הראווה יוצגו הפריטים על גבי אביזרי וינטאג’ מעניינים הצבועים בלבן כדי להדגיש את הפריטים עצמם. המתחם כולו יואר בתאורה מיוחדת אשר תיצור עניין נוסף בחלל, כל החלונות יוצבו על גבי שטיח באורך 35 מטרים.
במסגרת האירוע, יתאפשר ללקוחות הקניון לזכות בחלון ראווה שלם, הכולל עשרות פריטים בעלות כוללת של 20,000 ש"ח. הזכייה תתאפשר ל-16 בני מזל, אשר רכשו בתקופת האירוע בסכום של מעל 600 ש"ח במגוון חנויות הקניון ואשר נרשמו בעמדתה הממוחשבת שתוצב במקום.
בנוסף, כל לקוח שישתתף במבצע יקבל כרטיס חנייה וכוס קפה מתנה, כאשר חלק מהמשתתפים במבצע יקבלו את כספי הקניות חזרה בסה"כ 10,000 ש"ח.
אירוע WINDOW SHOPPING של קניון רמת אביב יתקיים בין התאריכים 15-31.03.2010.עמוד זה נצפה: 303 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור