חיפוש באינדקס עסקים

VICTORINOX SWISS ARMY משיק שעונים מעוצבות

פורסם מאת: בתאריך: 26 יוני 2013

Switzerl and VICTORINOX SWISS ARMYVICTORINOX SWISS ARMY משיק שעונים מעוצבות גאה להשיק בישראל את הגרסה החדשה והמעוצבת של שעון הדגל:

Night Vision III
שעון רב תכליתי בעל מראה קלאסי מאוזן עם שילוב ספורטיבי ודינאמי
 
VICTORINOX SWISS ARMY גאה להשיק בימים אלה בישראלאת הגרסה החדשה והמעוצבת של שעון הדגלה- Night Vision III. מאז השקת הגרסה הראשונה, בשנת 2003, ובהמשך להשקתו המחודשת ב2012, הפך השעון לרב מכר. כעת, הוא מושק בישראל ובעולם בגרסה חדשה ועדכנית ומעודנת יותר, המשדרת יוקרה, גבריות ותחכום.

גם במהדורה החדשה נשמרו הקודים המסורתיים של העיצוב הקלאסי המאפיין את החברה אין אלמנטים מיותרים  וכן אין עודף גדג’טיות שחצניים.

הגרסה החדשה של שעון ה- Night Vision III עוצבה תוך שמירה מוקפדת  על קווים שוויצרים קלאסיים נקיים, בעלת לוח עגול ופתוח ועם בזל שנעשה צר אל תוך הלוח.

תכונת ההארה החדשנית והחלוצית משתלבת בצורה נקייה וחלקה אל גוף השעון והחיבור לרצועה.  כל זאת משתלב לשעון בקוטר 42 מ"מ, במראה נקי, מאוזן אך דינמי. תוך שמירה על כל האלמנטים שהפכו אותו להצלחה העולמית.

הגרסה החדשה של השעון מאופיינת בגוף שעון בצבע "Black ice" – פלדה מושחרת מוברשת  לוח ירוק חאקי או שחור אפור,רצועת הגומי בהתאם לצבע הלוח.

הכלי הרב תכליתי והמוצלח מקבל עוד זריקת רענון מעניק ומקנה לשעון מראה ספורטיבי ודינמי יותר.

כמו קודמיו ממשיך Night Vision III החדש להיות כלי רב תכליתי ורב תועלתי, בעל סגנון תרבותי ואופנתי.

מאפייני השעון:

  • תוצרת שוויצרית
  • מנגנון קוורץ (רונדה 705)
  • קוטרבית השעון – 42 מ"מ
  • ביתהשעוןמפלדתאל-חלד
  • מונעחדירתמיםעדל -5   ATM  ( 50מטר /165 רגל )
  • זכוכית ספירקריסט ללא נשרטת, עם שכבת ציפוי משולשת , אנטי – רפלקטיבית
  • מחוגים וספרות זורחים
  • מחוון המראה את סיום חייה סוללה

מחיר השעון:4069 ₪  את דגם ה- Night Vision III ,  ניתן להשיג בחנות היבואן אל.אס דיזינגוף סנטר קומה 3 (03.5280831) , ובחנויות הנבחרות ברחבי הארץ.

ויקטורינוקס( VICTORINOX) – מקור השם
מקורו של שם החברה בשנת 1909, שנת מותה של ויקטוריה, אמו של מייסד המפעל קארל אלסנר. האותיות INOX נוספו עם המצאת ה stainless steel (פלדת אל-חלד), המוכרת בגרסתה המקוצרת  INOX.כיום, מוכר התאגיד השוויצרי את מגוון מוצריו תחת השם הייחודי ויקטורינוקס VICTORINOX.
 עמוד זה נצפה: 325 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור