חיפוש באינדקס עסקים

VELVET SKIN משיקה !!!

פורסם מאת: בתאריך: 17 מרץ 2016

VELVET SKIN – ולווט סקין

משיקה 2 מוצרים חדשים סרום הזנה לגוף וסרום אנטי איג’ינג לכפות הידיים 
 
 
סרום הזנה לגוף
 
המבוסס על 7 תמציות ארומאטיות
סרום הזנה לעור הגוף 100% טבעי מבוסס 
על מיצוי ארומאטי של פרחים, צמחים ופקעות  
 
 
הסרום מכיל 7 תמציות ארומטיות ביניהם, נרולי ו-ורד – המחדש את תאי העור וידוע כ "תמצית הנעורים" מסייע להגמשת העור, ומסייע בהפחתת סימני מתיחה בעור,  קלנדולה – הידועה כחומר אנטיספטי, המאיצה את תהליך חידוש התאים ומטפלת בגירויים.  
 
שמן זרעי ענבים – אשר  יסייע בפילינג עדין של העור ויקנה לו ברק הזוהר, ויטמין E – המאט את תהליך ההזדקנות ובונה את העור, מרווה מרושתת – המהווה את המקור האיכותי ביותר של חומצת שומן אלפא לינולנית, שהיא  מקור צמחי מעולה לאומגה 3.
 
לכל אלה מתווסף  אחד הזנים הייחודיים של ה- Witch Hazel- "הקסם הלבן" הגדל בערבות המושלגות של אמריקה הצפונית וידוע בשל סגולותיו לטיפול בזיהומים שטחיים ובגירויים בעור.  
 
צמח זה מספק מגוון רחב של אפשרויות טיפול, שיקום, ריפוי וטיפוח ומוצע בריכוזיות גבוהה בסרום.
 
הוא משמש ככלי משמעותי בכל מה שקשור לעולם של צמחי מרפא ושל קוסמטיקה טבעית.  לצרכי השימוש בו משתמשים בקליפת הגזע שלו, בעלים ובקצות הענפים של הצמח והם אלו שהופכים, בעזרת תהליכי מיצוי, התססה וטחינה, לרכיב המסייע בהשגת מרקם עור גמיש ומטופח.
 
"ניתן למצוא בקליפת הגזע של ה"קסם הלבן" מולקולות המחזקות את המערכת החיסונית של העור ופועלות כנגד בקטריות מזיקות לצד אחרות האחראיות על שמירת הלחות ובעלות מאפיינים אנטי-דלקתיים" מבארת חדוה שחף, מפתחת המוצר ומומחית לארומתרפיה והומוטקסולוגיה  "האינדיאנים משתמשים בחליטת העלים כחומר נוגד גירויים, אדמומיות וזיהומים לעור". 
 
ניחוח המוצר עדין ודומה ליסמין ופרחים לבנים. יצויין כי בשל היות הסרום מורכב ממיצוי ארומטי של פרחים, צמחים ופקעות הארומה העוצמתית מתנדפת לאחר מספר דק’ והניחוח הופך נעים מאד.
 
ולווט סקין מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילים וניתן לשימוש גם לנשים הרות ללא חשש.
 
מכיל  100 מ"ל 
סרום לגוף של ולווט סקין
 
אנטי איג’ינג לכפות הידיים
 
 
משיק לראשונה סרום 100% טבעי
אנטי איג’ינג לכפות הידיים
סרום הזנה עשיר, ייעודי לכפות הידיים מבוסס
על מיצוי ארומאטי של פרחים, צמחים ופקעות  
 
בשל היות כפות הידיים חשופות יותר מכל איבר אחר בגופנו לנזקי מזג אוויר, לחומרי ניקוי חריפים ולמים הקשים – ניתן לראות עם השנים, את סימני הגיל גם עליהן.  
 
אובדן המראה העגלגל, העור הופך מקומט-יבש כמו קלף ישן ודק והוא נראה הרבה פחות מהודק. 
 
המותג ’ולווט סקין’ משיק סרום ידיים להזנה אינטנסיבית  המבוסס על תמציות ארומטיות טבעיות הפועל לעיכוב הזדקנות העור וטיפוחו.
 
הסרום מבוסס על  אחד הזנים הייחודיים של שיח ה- Witch Hazel- "הקסם הלבן" הגדל בערבות המושלגות של אמריקה הצפונית וידוע בשל סגולותיו לטיפול בזיהומים שטחיים על העור ובגירויים.  
 
הוא משמש ככלי משמעותי בכל מה שקשור לעולם של צמחי מרפא ושל קוסמטיקה טבעית. לצרכי השימוש בו משתמשים בקליפת הגזע שלו, בעלים ובקצות הענפים של הצמח והם אלו שהופכים, בעזרת תהליכי מיצוי, התססה וטחינה, לרכיב אשר מסייע למרקם עור גמיש ומטופח.
 
עוד נוכחים בתרכובת הסרום,  נרולי וורד – המחדש את תאי העור וידוע כ "תמצית הנעורים" מסייע להגמשת העור, שמן זרעי ענבים – יסייע בפילינג עדין של העור ויקנה לו ברק הזוהר, ויטמין E – המאט את תהליך ההזדקנות ובונה את העור, מרווה מרושתת – מהווה מקור צמחי מעולה לאומגה 3,    
 
קלנדולה –הידועה כחומר אנטיספטי, המאיצה את תהליך חידוש התאים ומטפלת בגירויים .  הניחוח עדין של צמח הנרולי. 
 
יצוין כי בשל היות הסרום מורכב ממיצוי ארומטי של פרחים, צמחים ופקעות הארומה העוצמתית מתנדפת לאחר מספר דק’ והניחוח הופך נעים מאד.
 
חדוה שחף, מפתחת המוצר ומומחית לארומתרפיה והומוטקסולוגיה מציינת: "עור כפות הידיים דק מאד, אין תחתיו רקמות שומן ועל כן הוא מזדקן מהר יותר.  
 
כמו בתחומי טיפוח אחרים יש לשמור ולהקפיד על שגרת טיפוח מונעת בתדירות יומיומית, ללא כל קשר למזג האוויר". 
 
אופן השימוש:  להרטיב את כפות הידיים במים פושרים. להזליף מספר טיפות בודדות ( 2-3 טיפות בכל שימוש) ולעסות את כפות הידיים עד לספיגה מלאה. 
 
 
מכיל: 60 מ"ל בבקבוק משאבה
סרום טיפולי לכפות הידיים וולווט סקין
 
 


עמוד זה נצפה: 343 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור