חיפוש באינדקס עסקים

UNITED NUDE – קולקציית נעליים קיץ 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 יוני 2010

 

   UNITED NUDE - קולקציית נעליים קיץ 2010
רשת אלמביקה משיקה את הקולקציה של מותג הנעליים UNITED-NUDE לעונת קיץ 2010. המותג, אשר הושק בשנת 2003 ומאז ביסס עצמו כאייקון על הצומת שבין אופנה ועיצוב, מגדיר מחדש את גבולות העיצוב הקונספטואלי עם ארטיסטיות.

מאחורי המותג עומדים הארכיטקט ההולנדי ראם ד. קולהאוס – המנהל הקריאטיבי והמייסד אשר מבקש להפגיש בין אופנה לאדריכלות, ועיצוביו מושפעים בעיקר ממבנים ורהיטים וגלהד קלארק – מייסד, דור שביעי ליצרנית הנעליים האנגלית הידועה קלארקס.

גם העונה ההשראות בעיצוב הנעליים הן בהשפעת הארכיטקטורה, אומנות ותיעוש. המותג פיתח חזון ברור והוא מציע אלגנטיות נשית וסקסית, מבלי לוותר על הייחוד המזוהה עם החברה ועל החדשנות.

בולטים בקולקציה:

דגמי בלוק block זכו לתשומת לב מיוחדת בשווקים האירופים הודות לעקבי הבלוק הרבועים המושלמים שלהם. קונטרסט הצורות מבוסס על שילוב בין גזרת נעל קלאסית מושלמת על עקבים גיאומטריים. 

דגם LO-RES הוא חלק משיטת עיצוב חדשה חצי אוטומטית. אובייקט מסויים נסרק דיגיטלית לתוך מחשב תלת-מימד היוצר עיצובים שונים. הנעל היא חלק ממהפכה העיצוב האוטומטי. UNITED NUDE - קולקציית נעליים קיץ 2010

דגם ה-FRAME הוא הישג ראוי לציון וגם מחווה למקום ממנו החל המותג את דרכו. מדובר בסוג של עבודת אומנות לבישה השואבת השראה מקונסטרוקציות של בניינים ונותנת פרשנות שונה לגמרי למושג עקבים גבוהים.

דגם אימז eamz המפורסם, שהפך לסיפור הצלחה (נוצר בהשראת הכיסא של זוג המעצבים הנודעים ריי וצ’רלס אימז) ומפתיע ברמת הנוחות שלו מציג גזרות חדשות וסקסיות של סנדלי רצועות מחומרים שונים, דוגמת עור או גומי, ונעלי סירה קלאסיות.

פרשנות חדשה לדגם ה-MOBIUS שהיה הראשון בעיצובי החברה, זכה בפרסי עיצוב שונים והפך לאייקון בעולם העיצוב והאופנה. הדגם מבוסס על סוליה העשויה רצועה אחת בהשראת סימן האינסופיות. העונה הדגם מגיעה בנדלי רצועות בשני גבהים.

דגם Elastics מעוצב כולו מחומרים שפותחו במיוחד ע"י ועבור החברה. לנעליים סטייל דומיננטי ולרוב יופיע הדגם בצבעוניות חזקה, חלקה או בהדפס פסים, אם כי הוא מגיע גם בשחור קלאסי, בעקב גבוה או בינוני.

UNITED NUDE - קולקציית נעליים קיץ 2010
UNITED NUDE – קולקציית נעליים קיץ 2010עמוד זה נצפה: 319 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור