חיפוש באינדקס עסקים

TOM FORD – קולקציית משקפי שמש וראייה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 יוני 2008

קולקציית המסגרות למשקפיים אופטיים ולמשקפי השמש לעונת קיץ 2008 של מעצב העל TOM FORD מתאפיינת במלאכת מחשבת ודיוק רב בפרטים. טום פורד מציע קו חדש של סגנונות מתוחכמים לגברים ונשים ומעניק לאוסף את חתימתו המסוגננת בקווים נקיים ועם זאת סקסיים במידה. ארבעה-עשר הסגנונות הייחודיים של המסגרותTOM FORD - קולקציית משקפי שמש וראייה האופטיות נחלקים לשש קבוצות משנה, כאשר כל אחת מהן מציעה דגמים לגברים, נשים ודגמי יוניסקס. דגמים אלה מתאפיינים בחומרים קשיחים ובקווים מעודנים.
טום פורד: "רציתי להעניק למסגרות האופטיות את אותה מידה של חדשנות ועיצוב יצירתי כמו בקולקציית משקפי השמש. המסגרות הינן עכשוויות מאוד אך הפרטים משקפים היסטוריה ואותנטיות". העיצובים נעים על המנעד שבין חומרים פלסטיים מפוסלים ועד למסגרות מתכת חסרות משקל המתהדרות בצורות חדשניות, כאלו המדגישות צלליות בעלות חיטובים עזים, בסגנון רבוע או דמוי משקפי טייסים.
הדגמים בולטים במיוחד הודות לצורות "Over-Size" נועזות. ליבת הקולקציה כוללת סגנונות מתכתיים ללא דופי המוקדשים לגבר אשר מחפש את ההתאמה והביצועים המושלמים. קשת הגוונים בקולקציה נעה בין גווני ורוד וזהב בוהקים דרך פלדיום ופלדת אקדחים אפורה כהה ועד לגוונים מסורתיים יותר של אצטט שחור בעל ברק רך, גוון הוואנה כהה או שילובים חדשניים בין שני צבעים כגון הוואנה עם גוון פנינה שקוף.
צירופי החומרים איכותיים במיוחד: אצטט ומתכת עשירים הזוכים לטיפול אקסקלוסיבי שיוצר גימור מסוגנן ומרקם. אלו מפיקים יחדיו מסגרות יפהפיות באיכות הגבוהה ביותר. לוחיות עדינות נושאות את הלוגו של טום פורד. אלמנט עיצובי נוסף והסמל של הקולקציה כולה היא האות T בעיצוב אלגנטי המוטבעת על צידי הידיות של בחלקם של הדגמים. קולקציית משקפי שמש וראייה של TOM FORD מיוצרת בעבודת יד באיטליה.עמוד זה נצפה: 431 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור