חיפוש באינדקס עסקים

SKETCH – אופנת גברים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 ספטמבר 2010

 

SKETCH - אופנת גברים. צילום: אלון שפרנסקי.יוסי קצב בוגר מכללת שנקר וסיים את לימודיו בהצטיינות במגמת אופנה בשנת 1998. כבר בתקופת לימודיו החל לעבוד כמעצב בחברת קסטרו. לאחר כשנתיים בחברה זו מונה יוסי קצב להיות המעצב הראשי והאחראי על הקמת המותג קסטרו-מן, מותג שהפך בשנת 2000 להצלחה גדולה והשפיע רבות על עולם האופנה הגברי בישראל.

בשנת 2003 עבר יוסי קצב לניו-יורק ובה עבד שנתיים כמעצב ראשי בחטיבת הגברים בחברת האופנה DKNY. עם חזרתו ארצה עבד כמעצב הראשי בחטיבת הגברים של חברת פוקס.

בשנת 2009 לאחר שנים רבות של עיצוב עבור מותגים גדולים, החליט יוסי קצב להגשים חלום ולהקים מותג משלו SKETCH.

קולקציית סתיו חורף 2010-11 של SKETCH מתבססת על פרטי לבוש קלסיים המהווים בסיס למלתחה הגברית לאורך המאה ה-20 ועד ימינו. שינויים וחידושים עיצוביים תוך מתן דגש על איכות ורמת גימור גבוהה הופכים את הפריטים להכרחיים למלתחה הגברית של המאה ה-21. תכנון הקולקציה, עיצוב האופנה, הטקסטיל והגרפיקה נעשים בישראל.

SKETCH - אופנת גברים. צילום: אלון שפרנסקי.פיתוח ויצור הקולקציה נעשים בפרו, סין וברזיל, במפעלים המייצרים פרטי לבוש ברמות איכות גבוהות למותגים הגדולים והמובילים בעולם. הייצור נעשה בכמויות קטנות, דבר המקנה ייחודיות ואינדיבידואליות לכל פריט ופריט.

כל בגד מתבלט בפני עצמו ומתחבר בהרמוניה לשאר פרטי הלבוש. הבדים מהם נתפרים הבגדים לקולקציה איכותיים ביותר. הסריגים עשויים מתערובות עם קשמיר ומוהר, למעילי העור משתמשים בעור משובח מהרמה הטובה ביותר. חולצות T-shirt  עשויות 100% כותנה פימה מפרו. המכנסיים נתפרים מבדים עם צמר, וחולצות אריג נתפרות מ-100% כותנה באיכות 140/140 בעלת מרקם חלק ונעים.

הקולקציה הנוכחית עוצבה בהשראת אסכולת ניו-יורק, קבוצת ציירים ואמנים אמריקאים שסגנון עבודתם מכונה אקספרסיוניזם מופשט. קבוצת אמנים זו ביקשה ליצור אמנות רגשית, אנושית, הומניסטית, המתבטאת בסמלים אוניברסאליים המובנים לכל בן אנוש. צבעוניות הקולקציה מתבססת על פלטת צבעים של מלתחת גברים קלאסית; צבעים כגון שחור, כחול נייבי, לבן וגוונים שונים של אפור. לפלטה הבסיסית הוספו צבעים חזקים המופיעים בפרטים הקטנים על מנת להוסיף נגיעות צבע לקולקציה.

הקולקציה הראשונה של SKETCH היא הבסיס לקולקציות הבאות ומכילה פריטים אשר יהוו חלק חשוב ומתאים לכל מלתחה גברית. SKETCH – אופנת גברים. צילום: אלון שפרנסקי.עמוד זה נצפה: 266 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור