חיפוש באינדקס עסקים

SILVER JEANS – רנוארמן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 פברואר 2010

 

    SILVER JEANS - רנוארמן - אביב מהאח הגדול
מותג האופנה רנוארמן, ערך אמש (23/02/2010) מסיבת ג’ינסים באירוע גברי, כמחווה למין החזק. אירוע ההשקה נערך בסניף הדגל של רנוארמן  וכלל מוסיקה, אלכוהול ומאכלים עם זיקה למין הגברי.
לרגל האירוע התייצבו מיטב הסלבס הגבריים בארץ לחוות, להרגיש וליהנות שמתייחסים הפעם רק אליהם. טל מוסרי אשר הגיע היישר מתוכניתו בערוץ הילדים הגיע ומדד חצי חנות, חברי האח הגדול תומר גורג’ס, אביב, בנצי ודנה שכנראה לא יכולים להיפרד לרגע הגיעו בתאימות מושלמת ואף נכנסו לתאי המדידה ביחד, אביהו שבת (הבן של שלומי) ועידן יניב הגיעו באיחור אופנתי היישר משידור שהיה להם  ושי  כהנא פרזנטור הרשת הגיע עם שותפו  העסקי גיא אוסידון, יחד הרימו כוסית לרגל העסק החדש שהם הולכים לפתוח ביחד.
אביב סיפר כי הוא פוצח בקריירה חדשה של ייבוא ושיווק אייפונים, אבל כפי שזה היה נראה אנו צופים לו עתיד כמוכר בחנות, שכן הוא עזר ללקוחות לבחור פריטים ואף תיפקד על תקן קופאי בעזרתו של בנצי כמובן, איתי האפרתי שהגיע בליווי הצמודה שלא נתנה לו לקנות לפני שהיא מאשרת, חני נחמיאס שניסתה לאתר גברים במידות של בנה, חברתה  רמה מסינגר ולוסי דובינצ’יק שקנתה שני ג’ינסים לבן זוגה.
  

 

SILVER JEANS - רנוארמן - גורג’ס 

דודי מליץ ואביב - SILVER JEANS - רנוארמן

פליטי האח הגדול

SILVER JEANS - רנוארמן
SILVER JEANS – רנוארמן. צילום: ברק פכטר.עמוד זה נצפה: 303 פעמים