חיפוש באינדקס עסקים

SHR – טכנולוגיית הסרת שיער ללא כאב

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 אפריל 2010

 

טכנולוגיית הסרת שיער SHR משתמשת בפולסים מהירים של אור בתדרים ספציפיים היוצרים התחממות הדרגתית ומבוקרת של שורשי השיער ונזק מבוקר לשורש השערה כך שצמיחת השיער משתבשת והשיער מפסיק לצמוח.
הטכנולוגיה המתקדמת הזו של הסרת שיער לצמיתות מבטלת את הצורך להתייחס לסוגי עור וגווני שיער לפני שמתחילים בטיפול. SHR - טכנולוגיית הסרת שיער ללא כאב
בעבר, עם טכנולוגיות הסרת השיער בלייזר, היו חייבים לקחת בחשבון שהסרת שיער בלייזר לא פועלת על שיער בהיר או לבן ומסוכנת בשימוש על גווני העור הכהים. 
באמצעות טכנולוגיית הסרת השיער SHR אין כל מגבלה והיא בטוחה בשימוש לכל סוגי העור ולכל גווני השיער.
הבדל נוסף בין הטכנולוגיות המשתמשות בלייזר לבין SHR הוא שעם SHR אין הפרעה בהמשך חיי היומיום, ניתן להיחשף לשמש ואין סכנה של כוויות או כתמים.
כל אחד יכול – בעבר מי שהיה מעוניין להסיר שיער פנים או גוף לצמיתות היה חייב לקחת בחשבון את סוג השיער וגוון העור שלו ורבים הם אלה שלא יכלו ליהנות מהאפשרות להיפטר אחת ולתמיד מהשיער המיותר. אנשים בעלי גוון עור כהה או אנשים בעלי שיער פנים או שיער גוף בהיר נאלצו להמשיך להשתנמש בטכניקות מיושנות של גילוח או שעווה על מנת ליהנות מעור חלק.
בנוסף, מאפשרת טכנולוגיית הסרת שיער ב-SHR עבודה על פני שטח גדול בכל טיפול. בשיטה זו לא עובדים על כל שערה בנפרד וגם לא על שטח קטנטן, אלא שבכל טיפול עובדים על שטח גדול מה שמקצר את משך הטיפול ודורש פחות טיפולים עד קבלת תוצאות.
ההבדל האחרון שחשוב להדגיש הוא שטכנולוגית הסרת שיער SHR אינה מכאיבה. כיון שעוצמת האנרגיה המועברת אל העור מבוקרת ומווסתת כך שתגיע לעוצמה המקסימלית שתאפשר פגיעה מכוונת בשורשי השיער אך ללא פגיעה בעור עצמו, לא נוצרת תחושה של כאב ולכן אין צורך באילחוש לפני הטיפול.
לסיכום: הסרת שיער SHR מהווה פתרון לכל המעוניין להסיר שיער מיותר לצמיתות ללא חשיבות אם מדובר במזיפים או פלומה, בשיער בהיר או כהה, אם למטופל/ת יש עור רגיש או שהעור נוטה לפיגמנטציה, השיטה מתאימה לכל חלקי הגוף, וכל אלה שנרתעו עד היום מטיפול בשל חשש מכאב או צריבה יכולים להתחיל להיפטר מהשיער המיותר באמצעות ה-SHR.
מספר הטיפולים הממוצע הוא בין 6-10 טיפולים בהפרשי זמן של חודש עד חודשיים ועלות הטיפול דומה לזו המקובלת כיום בתחום הסרת שיער בשיטות אחרות.

 לחצו לחיפוש  קוסמטיקאית / מכון הסרת שיער  SHR  באינדקסעמוד זה נצפה: 343 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור