חיפוש באינדקס עסקים

RHUS OVATA – הסוף!

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 אוגוסט 2011

הדס ועינב צוקר מעצבות האופנה של RHUS OVATA וכרמל רפאלי בעלת השליטה ומנכ"ל RHUS OVATA הודיעו היום על סגירת רשת החנויות RHUS OVATA  וסוף לפעילותה של החברה.

המותג רוס אובטה הוקם בשנת 2005 על ידי מעצבות האופנה, האחיות הדס ועינב צוקר, בשותפות עם קבוצת "קונספט שיווק" בראשות גידי גולדפינגר. שמו של המותג  מגיע משמו של צמח ירוק עד, הגדל בערבות קליפורניה ומשמש להפקת סוכר. נגזרת משם המשפחה של השתיים, "צוקר" – שמשמעותו סוכר בגרמנית. מותג האופנה נמכר בחו"ל משנת 2006 בחנויות נבחרות ביפן, ארצות הברית ואירופה.

הדס צוקר (30) למדה באקדמיה המלכותית לאומנות יפה באנטוורפן, בלגיה ועינב צוקר (34)בוגרת "שנקר" בהצטיינות, מעצבות אמרו היום:
"בצער רב אנו סוגרות לעתה את פעילותנו במותג RHUS OVATA
, זה הסוף!. התחלנו את דרכנו לפני 6 שנים עם חזון גדול, אהבה ליצירה ולעשייה האופנתית, באמונה שלמה בכל אשר בחרנו ועיצבנו. לאורך כל הדרך, מעולם לא ויתרנו על הערכים שלנו וכך גם יהיה בעתיד. זכינו לאהבה והערכה רבה מלקוחותינו אותן אנו מוקירות ביותר.
"כיום המצב הכלכלי בארץ ובעולם אינו מאפשר לחברה קטנה עם איכויות ייצור בלתי מתפשרות לשרוד ואנו מצרות על כך. אנו נשוב בעתיד כי היצירה והאופנה היא חלק בלתי נפרד מאיתנו. ועל כך אין לנו ספק.
"אנו נפרדות מלקוחותינו באופטימיות כי עוד יהיו ימים של יצירה תוך שמירה ללא ויתורים על כתב היד ועל רמת מוצר גבוהה ומודות לקהל לקוחותינו שפרגן, אהב והיה שם לאורך כל הדרך. מבטיחות שנחזור בשעה טובה יותר".

כרמל רפאלי, בעלת השליטה ומנכ"ל  RHUS OVATA אמרה היום:
"לצערנו הרב אנו נאלצים היום לסגור את פעילותו של המותג RHUS OVATA
, לאחר שבשנה האחרונה עשינו ככל האפשר לקידום המותג והרחבת פעילותו. כיום המצב הכלכלי אינו מאפשר לנו לשרוד ולהמשיך להתקיים תוך שמירה על הערכים המרכיבים את המותג.
"אנו סוגרים את הדלת בכבוד ובהערכה לכל העובדים שלנו, לספקים ולחברות השונות איתם עבדנו, ללא חובות לאף גורם ובתודה והערכה גדולה לכל אחד מהם.
"אני מאחלת בהצלחה לכל אחד ואחת, לעובדים המסורים שהיו לליבת החברה, ובראש ובראשונה להדס ועינב צוקר שליבי איתן בכל אשר יעשו".
חנות RHUS OVATA
  ברמת אביב תסגר ב 31.8.2011 והחנויות בדיזנגוף בתל אביב ובאוסישקין ברמת השרון יסגרו במהלך ספטמבר 2011. החברה גם תסיים את פעילותה בשווקים הבינלאומיים.
במהלך חודש ספטמבר RHUS OVATA 
תציין את הפרידה במכירות מיוחדות בחנויות בדיזנגוף בתל אביב ובאושיסקין ברמת השרון, עם דגמי סמפלים one of kind, פריטים מעונות קודמות, קולקציית אביזרי וינטג’ ועוד. פרטים על המכירות המיוחדות ימסרו בהמשך.

RHUS OVATA - הסוף!. צילום: עמית ברלוביץ

RHUS OVATA - הסוף!. צילום: עמית ברלוביץעמוד זה נצפה: 282 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור