חיפוש באינדקס עסקים

Pinkie – טיפוח אקספרס

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 אוקטובר 2009

 

כיום, כאשר הזמן שלנו הופך להיות יקר יותר מיום ליום, כאשר תכנון שגרת היום משתנה מידי רגע, היה זה רק מתבקש שגם עסקי הטיפוח והיופי יעברו שינוי בתפיסת העולם. אם עד היום היית צריכה לקבוע תור מראש אצלPinkie - טיפוח אקספרס הקוסמטיקאית או אצל טכנאית בניית הציפורניים בכדי לעבור טיפול הסרת שיער, בניית ציפורניים או מניקורפדיקור, הרי שהיום ניתן ליהנות מהטיפולים הנ"ל גם ללא קביעת תור מראש.
Pinkie – מרכז טיפוח עדכני הממוקם בקניון רננים ברעננה, מציע מגוון טיפולי יופי וטיפוח (מניקור, פדיקור, הסרת שיער, בניית ציפורניים ועוד) ללא קביעת תור מראש. צביקה וייסמן יזם הרעיון, שב לישראל לאחר שנים בארה"ב עם הרעיון להחדיר לשוק הישראלי רשת של מכוני טיפוח אקספרס, זמינים כל הזמן בעיקר בקניונים. מורן קרונברג הצטרפה אליו לרעיון וכעת הם עובדים על פתיחת לפחות שני סניפים נוספים בחודשים הקרובים. הסניף פועל מ-07:00 בבוקר עד 22:00.
"ריכזנו תחת קורת גג אחת מגוון טיפולי טיפוח עבור נשים הנמצאות בקניון ויש ברשותן כמה רגעים פנויים, בין אם מדובר בהפסקת צהריים או סתם סיבוב בקניון, יכולות להיכנס ל-Pinkie ולהחליט בו במקום על הפינוק המבוקש" מסרה מורן קרונברג – הבעלים של Pinkie. "בסניף הראשון הממוקם בקניון רננים ברעננה, ישנן ספות מפנקות לטיפולי פדיקור, ניתן לערוך עליהן במקביל טיפול מניקור, למי שממהרת. ישנה אופצייה לטיפול קצר ועל הדרך ולטיפולים ארוכים יותר. ישנן נשים שמגיעות לטיפול זריר לפני העבודה, להתרעננות ומגיעות גם כאלה המרדימות את הילדים וקופצות לטיפול מפנק" הוסיפה מורן.עמוד זה נצפה: 386 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור