חיפוש באינדקס עסקים

ORLY – קולקציית לקים לוהטת

פורסם מאת: בתאריך: 16 אוגוסט 2012

ORLY –  קולקציית לקים לוהטת. צילום: רון פינקשנות ה-50 וה-60 מהמאה שחלפה היו תור הזהב של עיצוב המכוניות באמריקה. צעירים העדיפו את הסטייל הדרמטי, עם ציורי להבות על הדלתות, פגושי ענק וציפוי כרום נוצץ, שהיו גורמים לחבר’ה של "פימפ מיי רייד" להתכווץ בבושה. אחד המוטיבים המזוהים ביותר עם המכוניות הללו היה ה"טיילפין", "להבת סנפיר הזנב", שאף העניקה לסגנון הזה את שמו.

בקיץ 2012 השיק בית האופנה "פראדה" קולקציה שכולה בהשראת הסגנון הייחודי הזה שכללה להבות צבעוניות, פנסים אחוריים ואגזוזים, וכמובן – את להבת הזנב הייחודית.

החורף, ממשיכה ORLY האמריקאית את טרנד התבערה הלוהט של פראדה והיא משיקה בעצמה קולקציית לק ייחודית בשם FiredUp (להדליק).

"פלטת הגוונים שלנו מקבלת השנה זרקור מיוחד, עם דגש על צבע מושלם וזוהר עם נגיעות של מפזרי אור אופטיים בוהקים המיועדים למראה תיאטרלי של זוהר רך. הרעיון המרכזי בפיתוח הקולקציה הזאת הוא עוצמת האש. בהתאמה כמעט מושלמת פיתחנו סדרת לקים המבקשת לשוות לציפורניים לוק לוהט ובוהק שיגרום לכל אחד לסובב אחרייך את הראש ממש בדומה לאפקט התפוצצות הדינאמיט" אומרת קטיה שו, המדריכה הראשית של המותג.

צבעי המפתח בקולקציה הם חמים ולוהטים במיוחד כאשר האדום הבוהק והזהב המטאלי מהווים את  שני צבעי המפתח הבולטים בה. מנעד הגוונים המוצע בסדרה הוא רחב יותר ומתבסס בעיקרו על 2 הצבעים האמורים. "לראשונה בתעשיית הלק שולבו אבקות שימר גרוסות שהופקו ממחצב המינראלי "MICA " הידוע בברק האינטנסיבי שלו בלקים. החברה עמלה על פיתוח זה כ-3 שנים. כזכור כבר בעבר היתה ORLY פורצת הרך כשאר שילבה אבקת פנינים בנוזל הלק הרבה לפני שעשו זאת מתחריה" ציינה שו.

ORLY –  קולקציית לקים לוהטת. צילום: רון פינק


ORLY –  קולקציית לקים לוהטת. צילום: רון פינקעמוד זה נצפה: 295 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור