חיפוש באינדקס עסקים

ORENORKOBI – קולקציית עיצוב שיער 3D

פורסם מאת: בתאריך: 20 מרץ 2013

ORENORKOBI - קולקציית עיצוב שיער 3Dמעצבי השיער orenorkobi והצוות הקריאטיבי שלהם, פיתחו שיטת חיתוך ועיצוב שיער ייחודית ופורצת דרך, המעניקה פתרונות חדשניים ויעילים למגוון בעיות אופייניות בתחום השיער.

אורן אור וקובי בן חיים המהווים את הצמד orenorkobi מצביעים על שני מקורות השראה עיקריים שהובילו את החזון שלהם בטכניקה החדשה שפיתחו: סרט הפנטזיה "אווטאר", והשקת סדרת צבעי השיער החדשנית ומהפכנית של "וולה פרופשיונלס"- אילומינה. בזמן שהסרט אווטאר פתח את הנשמה לאפשרויות ביטוי בתלת מימד- צבעי סדרת האילומינה העניקה לצמד מעצבי השיער מרחב פעולה חדש המאפשר הגעה לאפקט תלת מימדי בשימוש בצבעי השיער.

סדרת צבעי השיער אילומינה פותחה בשימוש בטכנולוגיה ייחודית שבה כל אחד מגווני הסדרה מקבל אפקט מואר ייחודי ועוצר נשימה, בכל מצב ותחת כל תאורה, בלילה וביום. זוהי עליית מדרגה מטאורית בטכנולוגיית צבעי השיער: היא פותחה לאחר מחקר מקיף בו זוהו הצרכים הן של אנשי המקצוע- מעצבי השיער- והן של הלקוחות, והמחקר הוליד מסקנות שהובילו לפיתוח מוקפד של מוצר המעניק מענה לבעיות ידועות: רצון הלקוחות שצבע השיער יראה טבעי, חי, מלא ברק, גווני צבע שלא ניתן להבחין כי הם צבועים, וברק וצבע עמוקים שנראים באותו גוון גם במספרה בסיום התסרוקת וגם ביציאה ממנה , בכל תאורה, בכל זמן נתון.

האפקט הטכנולוגי הייחודי הזה, הוביל את החזון של אורן אור קובי צעד נוסף קדימה ביצירת תספורות ועיצובי שיער המעניקים אפקט תלת מימדי, תוך מתן פתרונות לכמה מהבעיות השכיחות ביותר בעיצוב שיער: טיפול בשיער דליל ושביר, שיער סורר ושיער נפוח וכבד.

שיטת העיצוב הייחודית מתחילה בתכנון וביצוע קו התספורת והצבע באופן חדש: בשלב ראשון מחולק השיער לשלושה חלקים בשבילים עוקבים, כאשר לכל שביל וקבוצת שיער נקבע אורך שונה. לאחר הגזירה מותאמים בשלב הצביעה שילוב של שלושה גוונים בטכניקת מריחה שונה מהרגיל, שילובים של גוונים חמים וקרים המעניקים מימד שלישי ופרספקטיבה חדשה. לדוגמא, בעיצוב שיער בגווני הבלונד ישולבו בלונד טבעי עם גוון בלונד מט ובלונד חיטה. שילוב שלושת הגוונים של סדרת האילומינה המעניקה לשיער את אפקט הברק הפנימי יעניק לשיער דליל נפח בריא ומלא.

לב אפקט התלת מימד מושג בטכניקת גזירה חדשנית ומתוחכמת: שכבה אחר שכבה נגזרות באורכים שונים בשיטות גזירה שונות, היוצרות מבנה שכבות פנימי הצומח ממעמקי השיער.

בתספורת להענקת נפח לשיער דליל לדוגמא, תשולב גזירה אופקית break cut עם שילוב של חיתוך קצר וארוך slide cut המעניק את הטקסטורה לשיער, וסגירת המראה בקודקוד בחיתוך point cut המעניק לשיער מראה מלא ותנועה טבעית.

ההסבר הטכני לגבי חיתוכי השיער הוא פשוט: בשלב הראשון החיתוך חד משמעי ומגדיר את אורך השיער לתספורת. בשלב שני נחתך השיער תוך החלקת להבי המספריים על צידי השערה כדי ליצור טקסטורה ובשלב הסופי חיתוך השיער בפויינט קאט יוצר "שבירות" של קצוות השיער המעניק מראה מלא תנועה ומופשט יותר. שילוב שיטת הגזירה החדשה עם טכניקת צביעת השיער המתקדמת- יוצרת שפה חדשה ומהפכנית, שמהווה חזון אמיתי פורץ דרך, ובשורה בתחום עיצוב השיער.

קולקציית עיצוב השיער בתלת-מימד בטכניקה החדשה פותרת מבחר בעיות שכיחות בעיצוב וטיפוח השיער:

ראשית, השיטה מעניקה פתרון הולם לטיפול וטיפוח שיער דליל במיוחד. נשים המעוניינות להעניק נפח לשערן הדליל – נרתעות מתספורות מתוך חשש שגזירת השיער הדליל- תדלל אותו עוד יותר. רבות מהן אינן מעצבות את שערן בכלל עקב החשש הזה, או פונות לשימוש בתוספות שיער שמכבידות במשקלן עוד יותר על שורש השערה החלש ממילא.

בשיטת התלת מימד הגזירה המתוחכמת והצביעה החדשנית- תעניק לשיער נפח ומראה בריא, מבלי להחליש את שורש השערה.

שיטת העיצוב התלת-ממדית תגרום גם לשינוי טקסטורת השיער לשיער מלא ומרדני שקשה לשלוט עליו בטיפוח ועיצוב יומיומי: הורדה משמעותית בנפח, תוך הענקת מראה מחמיא ונוח לעיצוב וטיפוח עצמאי, בבית.

השיטה גם פותרת את מחסום התספורת לשיער עבה ומתולתל: בגזירה קונבנציונאלית סוג שיער כזה מקבל מראה של קודקוד משולש, שאינו מחמיא לאף אחת ובעיקר לא לבעלות מבנה פנים מרובע או עגול. בשיטת הגזירה והצביעה התלת ממדית נוצרת הרמוניה בין הווליום והתנועה הטבעיים של התלתל.

אחד האתגרים הגדולים בטיפוח שיער, הוא ההשתעבדות לפאן: ידוע שזוהי משימה בלתי אפשרית להשיג בטיפוח ביתי את אפקט הפאן שנעשה במספרה. נשים רבות משועבדות לתחזוקה שוטפת של תספורת המבוססת על טיפוח בפאן ביתי, ומתוסכלות יומיומית מהתוצאה הדלה. שיטת עיצוב השיער התלת ממדית מעניקה פתרון לבעיה זו: היא משחררת לתמיד את התלות במכשיר הפאן הביתי. לאחר עיצוב השיער במספרה, מעצב השיער ידריך את הלקוחה כיצד ליבש את השיער בבית, ובאמצעות שימוש בתכשירי טיפוח לשיער ייעודיים לסוג השיער והתסרוקת- ניתן בכל יום לחזור למראה המקורי כמו ברגע היציאה מהמספרה. בשימוש מושכל בתכשירי טיפוח לשיער המותאמים לסוג השיער של הלקוחה- התספורת והתסרוקת מחזיקים את הטוטאל-לוק המוקפד לאורך זמן.

צמד מעצבי השיער orenorkobi המחזיקים קורות חיים מרשימים הכוללים ניהול הקרייטיב ברשת המספרות הבינלאומית הידועה Toni&guy בלונדון ופאריז משמשים כיום פרזנטורים פעילים של חברת "וולה פרופשיונלס" המקפידים להעביר את הניסיון והחדשנות שלהם במסגרת סמינרים מקצועיים בסטודיו וולה פרופשיונלס.

ניתן להירשם לסדנה מקצועית להדרכה בשיטת העיצוב התלת ממדית, ולגלות מקרוב עולמות נסתרים בלב השיער, וטכניקת עיצוב חדשה ופורצת דרך שמעניקה ללקוחות המספרה מימד פנטסטי, ומנחה את הדרך למראה שיקי טבעי ומלא ברק, יום יום. למבקרות במספרת orenorkobi מחכה חוויה ייחודית נוספת: האפשרות להתרשם ממבחר קולקציית עיצובי השיער תוך צפייה במשקפיים תלת ממדיות בקטלוג המושקע והמרשים שהודפס בטכנולוגיית דפוס תלת ממדית.עמוד זה נצפה: 320 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור