חיפוש באינדקס עסקים

OMC – פסטיבל האמנים למען השלום

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 נובמבר 2008

 

פסטיבל האמנים למען השלום
OMC – פסטיבל האמנים למען השלום

מופע גאלה "פסטיבל האמנים למען השלום", הינו מיזם ייחודי שבבסיסו ערב מרתק המשלב מופע  תיאטרלי ווקאלי וויזואלי עם עיצוב שיער חי על הבמה. הרעיון וההשראה לפסטיבל באים כצעד ענק של נציגי הארגון הבינלאומיOMC - פסטיבל האמנים למען השלום OMC  בישראל, לאחד בערב נוצץ ומיוחד את כל חברות הקוסמטיקה ומעצבי השיער המובילים את תעשיית עיצוב השיער בישראל, אשר יתנו יד ברוח רעיון "השלום", ויציגו לעולם כולו את התרבות והאמנות לעיצוב השיער, של אמני השיער הישראלים!
אירוע "פסטיבל האמנים למען השלום" יקבץ את הגדולים שבאמני השיער בישראל ויעניק הזדמנות מיוחדת ויוצאת דופן להיחשף לתרבות האופנה ולשיטות העבודה, להתעדכן במגמות החדשות בתחום עיצוב השיער, האיפור וכמובן יעניק הנאה ממופעי שיער מרהיבים לצד 33 אמני מחול ומוזיקה, מופע כמותו עוד לא נראה בישראל.
מופע השיער הענק שההכנות לקראתו נערכות ממש בימים אלה, כבר הצליח לצרף לשורת התומכים והמשתתפים בו, רשימה ארוכה ומכובדת של אנשי צוות מעולים בתחומי התפאורה, הכוריאוגרפיה, המוזיקה, התאורה, והווידיאו-ארט, שמתעתדים להרים ביחד את ההפקה בסדר גודל של האירועים הגדולים בלונדון, פריז ומילאנו.
איגוד מעצבי השיער, המאפרים וטכנאי הציפורניים גאה למזג אל הערב המרשים את חברות הקוסמטיקה המתחרות ולתת הזדמנות ענקית לקחת חלק מפעילות הענפה שמתעצמת עם הצטרפות קהילת נותני שירותי היופי והאסטטיקה בישראל לארגון היוקרתיOMC .
מעל 500 אלף מעצבי שיער, אמני איפור וטכנאי ציפורניים מכל רחבי העולם, חברים בארגון OMC. חברות בו 65 מדינות, והשנה הצטרפה אליו מדינת ישראל. מטרת הארגון היא לשלב את מקצועות עיצוב השיער, האיפור והציפורניים במערכת החינוך וייצוגם בפני גורמים ממלכתיים וציבוריים בארץ ובחו"ל, לשלב את אמני השיער האיפור והציפורניים באליפויות העולם ואירופה, העלאת רמת המצוינות בעבודה מול לקוחות והעשרת הידע האמנותי ע"י כנסים, אירועים, מאסטר קלאסים ועוד.
האירוע הנוצץ אשר ישמש מפגש בין עולם האופנה העילית, לעיצוב השיער, ייערך בדצמבר הקרוב בתאריך 01/12/2008 (יום שני) במרכז התרבות תיאטרון גבעתיים.

OMC - פסטיבל האמנים למען השלום

מופע האמנים למען השלום מתקיים בחסות אינפורמטיבית של:

מוטיה רובין, בראש - פורטל יופי ישראלי, לה ז’ורנל, פרופאשן
מוטיה רובין, בראש – פורטל יופי ישראלי, לה ז’ורנל, פרופאשן

ובחסות:

שוורצקופף, אקרמן, ליאנה כלות, אנטוני לרנר, אינדולה, אקסטרה
שוורצקופף, אקרמן, ליאנה כלות, אנטוני לרנר, אינדולה, אקסטרהעמוד זה נצפה: 338 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור