חיפוש באינדקס עסקים

omc ארגון החובק את עולם השיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 נובמבר 2008

מופע גאלה "פסטיבל האמנים למען השלום", הינו מיזם ייחודי שבבסיסו ערב מרתק המשלב מופע תיאטרלי ווקאלי וויזואלי עם עיצוב שיער חי על הבמה. הרעיון וההשראה לפסטיבל באים כצעד ענק של נציגי הארגון הבינלאומי OMC בישראל, לאחד בערב נוצץ ומיוחד את כל חברות הקוסמטיקה ומעצבי השיער המובילים את תעשיית עיצוב השיער בישראל, אשר יתנו יד ברוח רעיון "השלום", ויציגו לעולם כולו את התרבות והאמנות לעיצוב השיער, של אמני השיער הישראלים! בעקבות סדרת כתבות על המופע הקרוב אנו מביאים לכם את דברי נשיא omc העולמי מר סלוודור פודארה ודברי נשיא omc ישראל מר רומן רובין.

ראשון לברך מר סלוודור פודארה.
"חברים יקרים, בשם ,Organisation Mondiale Coiffure הייתי רוצה לברך את הבאים לפסטיבל היופי "פסטיבלסלוודור פודארה האמנים למען השלום". כל יום מיליוני גברים ונשים, שואפים להראות במיטבם ובכך סומכים על היכולת היצירתית של מעצבי השיער המקצועיים שלהם. השנה החל מה- 1 בספטמבר שמחנו לצרף למשפחה הגדולה שלנו את מדינת ישראל. נשיא OMC ישראל הוא מר רומן רובין, אנו בטוחים שמר רובין וציוותו יפתחו את OMC ויקדמו את אמות המידה הגבוהים של עיצוב השיער בישראל. ארגון OMC, הוא הארגון הגדול ביותר לתחום היופי והאסטטיקה, עם למעלה מ 60 מדינות שחברות בו ו-500 אלף בעלי מספרות מרחבי העולם. כמו בשאר העולם, ביחד אנו נקדם את התחום המקצועי גם בישראל!   
OMC
היא כחוויה ייחודית, זהו ארגון החובק את עולם השיער Hairworld.

OMC היא החוליה העיקרית המקשרת בין כל אנשי המקצוע החברות בה מכל העולם.
OMC הארגון הרשמי אשר משתף את כולנו ברעיונות ויכולות מקצועיות .
פיתוח הרעיונות וההשתתפות באליפויות ותחרויות, מסמלות מצוינות בעבודה. הארגון העולמי Organisation Mondiale Coiffure מאפשר לפתח את הידע האמנותי לכל אדם החושק ומציע תעודת אמן בינלאומית וחברות במועדון היוקרתי OMC Prestige Club. אין דבר נפלא מלשבור שגרה יומית, בפיתוח מיומנויות חדשות, אין דבר טוב יותר מלספוג ידע ומקצועיות. ביטחון והוקרה עולמית ומקצועית אמיתית. מעכשיו והלאה כל הפריווילגיות יהיו בהשגת יד של החברים והעמיתים הישראלים שלנו! אנו נרגשים לקראת הפעילויות המשותפת שלנו. כי לשנות, את פני האנשים זה לשנות את העולם.
בשם הדירקטוריון של הארגון OMC ובכבוד רב,
סלוודור פודארה, נשיא OMC העולמי.

דברי מר רומן רובין, נשיא OMC ישראל:
חברים יקרים, שלום
אני שמח להציג את עצמי, שמי רומן רובין. מזה שנים אני עוסק בתחום שירותי היופי והאסטטיקה. כ-10 שנים אנירומן רובין מנהל את המותג ובית האופנה לשיער Motie Rubin. אחד הנושאים החשובים שהעמדנו לראש עדיפויות המותג שלנו, הוא קידום וייצוג מקצועות היופי בישראל לרמה וסטנדרטים גבוהים ובינלאומיים. הדבר יצא לידי ביטוי באירועי ההעשרה (Master Class) ובכנסים הבינלאומיים שהפקנו בישראל עם העמיתים שלנו מרחבי העולם (ניתן להתרשם מהאירועים באתר www.motierubin.com). היות ואנו פועלים זמן רב בתחום זה, יצרנו קשרים חברתיים עם מותגי היופי העולמיים וכעת לאחר פעילות רצופה ואינטנסיבית ומתוך מטרת קידומו של תחום עיצוב השיער, אמנות האיפור והציפורניים לשלב יותר גבוה, הצלחנו לצרף את מדינת ישראל לרשימה ארוכה ומכובדת של המדינות החברות בארגון הבינלאומי OMC – Organisation Mondiale de Coiffure, Paris. מעל 500 אלף בעלי מספרות ומעצבי שיער, אמני איפור וטכנאי ציפורניים מכל רחבי העולם חברים בארגון OMC. חברות בו 65 מדינות, כולל מדינות ערב, והשנה בהסכמת הרוב של מועצת הארגון הבינלאומי, הצטרפה אליו מדינת ישראל. זאת היא גאווה לאומית והישג אדיר לתחום עיצוב השיער האיפור, והציפורניים בארץ, מעכשיו ניתן יהא לייצג את מדינת ישראל בכבוד באליפויות העולם ואירופה ולהוכיח שלמדינת ישראל יש פן אופנה,סטיילינג, תרבות ואמנות נוספים. מאילך תורכב נבחרת ישראל. נבחרת מעצבי שיער, מאפרים וטכנאי ציפורניים מטובי האמנים בישראל שתוכל לייצג את המדינה באליפויות העולם ואירופה, נבחרת שבזכותה יתנוסס דגל המדינה מעל הבמות היוקרתיות לאופנת עיצוב השיער האיפור והציפורניים. המטרה של הארגון הבינלאומי בישראל היא לשלב את מקצועות עיצוב השיער, האיפור והציפורניים במערכת החינוך וייצוגם בפני גורמים ממלכתיים וציבוריים בארץ ובחו"ל, העשרת הידע האמנותי ע"י כנסים, אירועים, מאסטר קלאסים, אליפויות אזוריות ופנים-ארציות. לשלב את אמני השיער האיפור והציפורניים באליפויות העולם ואירופה ובנוסף פרויקט ענק של אירוח אליפות העולם ואירופה בארץ ישראל. כנציג האיגוד הבינלאומי OMC וכנשיא של האיגוד OMC-Israel, אשמח לשרת אתכם ולהוביל יחד איתכם את החזון של כולנו לפיתוח האופנה ומקצועות עיצוב השיער, האיפור והציפורניים לרמת ההכרה הבינלאומית. אני מזמין אתכם להתרשם מהארגון גם באתר האינטרנט הרשמיwww.OMCISRAEL.com. האתר הוקם להנאתכם, ובו תוכלו להתעדכן בפעילויות של הארגון בישראל ובחו"ל.עמוד זה נצפה: 289 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור