חיפוש באינדקס עסקים

NPM טכנולוגיית העתיד באיפור קבוע

פורסם מאת: בתאריך: 29 אוקטובר 2012

NPM  טכנולוגיית העתיד באיפור קבוע מי שעברה טיפול איפור קבוע מאכזב מבינה עד כמה חשוב להפקיד את פנייך בידיים מקצועיות.

איפור קבוע, הטכניקה שבאמצעותה מחדירים פיגמנטים טבעיים אל מתחת לפני העור ועל ידי כך ניתן ליהנות מאיפור קבוע, אייליינר קבוע, תוחם שפתיים קבוע, וכדומה, איפור שאינו נמרח או מתמסמס למשך שנים, מאפשרת לנשים רבות ליהנות מאורח חיים פעיל מבלי לדאוג לאיפור.

יחד עם זאת, טווח האפשרויות לבצע עבודה לקויה הוא גדול ויש צורך לוודא שמי שמבצע את האיפור הקבוע הוא מקצוען ברמה גבוהה במיוחד וגם – שהציוד המשמש לביצוע העבודה הוא מהמעודכנים והחדשניים ביותר.

חברת NPM, מביאה לשוק האיפור הקבוע בישראל את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. מטפלים המציעים טיפולי איפור קבוע המשתמשים בציוד המקצועי מבית NPM מציעים ללקוחותיהם, בעצם, את טכניקות האיפור הקבוע של העשור הבא.

מכשיר האורון לאיפור קבוע מבית NPM משמש את המרפאות היוקרתיות ביותר, הקליניקות הנחשבות ביותר בארץ ובעולם ומקצועני האיפור הקבוע בקנה מידה עולמי אינם מוותרים על המכשיר החכם הזה.
משה אלול, בעל המוניטין הבינלאומי בתחום האיפור הקבוע הוא האיש מאחורי המכונה.

המכשיר מופעל על ידי רגלית, מה שמונע הישחקות על המחט ומאפשר פעולה תיקנה לאורך כל הטיפול.
המכשיר יציב מאוד וקצה המחט בנוי כך שהוא יונק את הצבע ופולט אותו אל מתחת לעור בכמות מדודה ובשליטה מלאה. ללא התזה של צבע, ללא החדרה של כמות גדולה או קטנה מדי של פיגמנט לנקודה עליה עובדים.

מכשיר האורון מבית NPM מאפשר לבחור במחטים שונות לכל סוג איפור, כל סוג והמחט המתאימה לו. לכן, התוצאה תהיה מושלמת בכל טיפול. המכשיר מבוסס על כרטיס אלקטרוני חכם המאפשר התאמה מקסימלית של פעילות המכשיר לסוג הטיפול המבוצע בהתאמה לכל לקוח ולכל טיפול ומבטיח תוצאה שניתן לתכנן ולקבל בדיוק את התוצאה הרצויה.

למכשיר ידית הפעלה נוחה לעבודה ולשליטה מלאה על ידי המטפל. האחזיה הנוחה והשליטה המלאה בעבודה היא עוד תוספת שמאפשרת להבטיח תוצאה מושלךמת בכל טיפול.

אורון מכשיר האיפור הקבוע כבש את עולם היופי הבינלאומי בזכות היתרונות שלנו על פני מכשירים מתחרים.

עוסקים באיפור קבוע? הגיע הזמן שתתקדמו למכשיר אורון מבית NPMעמוד זה נצפה: 410 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור