חיפוש באינדקס עסקים

NINE WEST – קולקציית תכשיטים בשילוב קופסת תכשיטים מהודרת

פורסם מאת: barosh בתאריך: 2 אפריל 2008

מותג האופנה האמריקאי "NINE WEST", מציע לקראת חג הפסח מתנה מושלמת לאישה. תכשיטים גאומטריים NINE WEST - קולקציית תכשיטים בשילוב קופסת תכשיטים מהודרתמוזהבים, מתוך קולקציית התכשיטים של המותג לאביב 08. התכשיטים בקולקציה מתאימים לטרנדים האופנתיים העולמיים ומשלימים את קולקציית הנעליים והתיקים של NINE WEST. קולקציית תכשיטים גאומטריים לחג כוללת מגוון סטים של תכשיטים מוזהבים כאשר האפיון המוביל שלהם הוא צורות גאומטריות.
בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא: צמיד רחב וקשיח, עגילים תואמים תלויים, שרשרת הכוללת שלוש שורות של ריבועים מוזהבים קטנטנים, עגילים תואמים תלויים המורכבים משורת ריבועים תלויה וטבעת מוזהבת משוננת.
קולקציית התכשיטים החדשה  של NINE WEST מתאפיינת בשילוב של איכות בלתי מתפשרת עם עיצובים אופנתיים שמתעדכנים בחנויות באופן שוטף. מדובר בקולקציית תכשיטים רחבה ומגוונת הכוללת: צמידים, שרשראות, עגילים, נזמים ועוד. את התכשיטים ניתנים לרכוש בפריטים בודדים או כסט תכשיטים והם מתאימים כמתנה מושלמת עם מראה יוקרתי ומלא סטייל ושיק לאישה בערב חג הפסח וכמובן שגם בכל שאר ימות השנה. בנוסף, מציעה NINE WEST קופסת תכשיטים מהודרת, קשיחה ומוזהבת, עם מקום ייחודי לטבעות, צמידים ושרשראות ומצוידת בידית לנשיאה.עמוד זה נצפה: 446 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור