חיפוש באינדקס עסקים

MIO BAG קולקציית תיקי עור יוקרתית לנשים

פורסם מאת: בתאריך: 27 ינואר 2014

מותג היוקרה הגרמני ROLF BENZ שהשיק אולם תצוגה ראשון בישראל ומוכר מתחום עיצוב הבית, פורץ אל עולם האופנה עם ה-MIO BAG קולקציית תיקי עור יוקרתית לנשים.
MIO BAG קולקציית תיקי עור יוקרתית לנשים
אם עד היום עולם העיצוב היה מושפע מעולם האופנה ומגמות שהופיעו על המסלול, לאחרונה, החלה מגמה חדשה של קולקציות מענף האופנה השואבות את השראתן מעיצוב הבית. אחד המותגים הבולטים אשר מוסיף נופך חדש למגמה מעצם התמחותו בעיצוב פריטים לחלל הבית ואשר נמנה עם מוביליה הינו ROLF BENZ המציג קולקציית תיקים לנשים בשם ROLF BENZ MIO BAG שעוצבה בהשראת מערכות ישיבה מעור.

התיקים, אשר עוצבו על-ידי Nadine Lemberg  מעצבת גרמניה מובילה מתכתבים עם קווי המותג וספת ה-ROLF BENZ MIO , המשלבת בין מראה רך ועדין יחד עם חומרים איכותיים ומציגים עיצוב אל- זמני, שישלים את הטוטאל לוק ויוסיף טאץ’ אישי.

בין אם זה ליום-יום או לערב, הסדרה החדשה מציגה תיקי עור אלגנטים לנשיאה על הכתף, עשויים בקפידה ותפירה עילית. רצועות התיק, עשויות אף הן מעור ומשתלבות בהרמוניה עם טבעות המתכת המתחברות אל גוף התיק המאפשר אחסון רב של פריטים כאשר בחזיתו מוטבע לוגו המותג. כמו-כן, התיקים השונים נצבעים בתוך חבית בשיטת העולם הישן השומרת על מראהו הטבעי של העור ומגיעים במגוון צבעים רחב ביניהם, פחם, קוניאק ונוגט, המשווים לתיק מראה אל זמני בסגנון וינטאג’.
 
MIO BAG קולקציית תיקי עור יוקרתית לנשיםעמוד זה נצפה: 651 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור