חיפוש באינדקס עסקים

Miller – משיק קולקציית טבעות הישואין ואירוסין

פורסם מאת: בתאריך: 30 מאי 2013

Miller - משיק קולקציית טבעות נהישואין ואירוסיןקולקציית הטבעות מוצעת במגוון טקסטורות וגימורים באיכות וגימור בלתי מתפשרים וזהב מעוצב, שחזור טבעות ועיצוב אישי עם מעצבי הרשת

רשת תכשיטי Miller משיקה לקראת עונת החתונות שבפתח, קולקציית טבעות נישואין ואירוסין. הקולקציה מציעה למעלה מ-100 טבעות במגוון רחב של טקסטורות ומרקמים שונים, מריקועים עדינים ועד משטחי סאטן חלקים. בעיצוב הטבעות הושם דגש על האור והאופן בו הוא משתקף ומנצנץ על-גבי הטבעות, בין אם מדובר בטקסטורה שעליה הוא מרצד או במשטח נקי אותו הוא מציף.

בקולקציית טבעות הנישואין והאירוסין המוצעת ברשת מילר, ניתן למצוא טבעות במגוון טקסטורות מיוחדות ובגימור מט או מבריק ב- 14K או 18K. העיצובים בקולקציה ייחודים ומתאימים במיוחד לטבעות נישואין ולאירוסין, חלקם קלאסיים בשיבוץ יהלום אחד וחלקם עכשוויים המשלבים יהלומים וזהב צהוב, לבן או וורוד בעיצוב מסוים.

המומחיות של תכשיטי "מילר" מתבטאת בשחזור טבעות ישנות או כאלו שעברו בירושה, כך שניתן לשבץ אבן יקרה שנשמרה על ידי האם או הסבתא ולעצב ממנה טבעת ייחודית, שתתאים במיוחד לכלה המיועדת. זוהי בעצם הדרך להעניק אבן יקרה שעוברת במשפחה כחלק מטקס האירוסין ולתת ערך ייחודי ואישי לטבעת.  בנוסף, מציעים ברשת מילר טבעות נישואין ואירוסין בעיצוב אישי בעזרת מעצבי הרשת.

הקולקציה בעלת טבעות באיכות וגימור בלתי מתפשרת, המעוצבות ומיוצרות בסטודיו הפרטי המתקדם של הרשת בישראל.
 Miller - משיק קולקציית טבעות נהישואין ואירוסין

Miller - משיק קולקציית טבעות נהישואין ואירוסין

Miller - משיק קולקציית טבעות נהישואין ואירוסיןעמוד זה נצפה: 379 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור