חיפוש באינדקס עסקים

MARINA DE BOURBON – DYNASTIE בושם חדש לאישה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 פברואר 2011

שושלת בורבון הותיקה מפארמה, אשר בניה שלטו על צרפת, על אזור נווארה בספרד, ועל ממלכת נאפולי עומדת במרכז הפעם. בשושלת המזהירה הזו, אנו עוסקים בנסיכה מרינה, אשר סיפור חייה הוא אגדה של ממש. מרינה גסרי נולדה ב-5 בספטמבר, אותו תאריך כמו של לואי ה-14. על אף שזהו נחשב לתאריך המייעד MARINA DE BOURBON - DYNASTIE בושם חדש לאישהלחיי שפע, הילדות של מרינה לא היתה קלה כלל וכלל. כמה שנים לאחר מכן, במטרה לממן את לימודיה, מרינה חוברת למעצב השיער הנודע אלכסנדר דה פאריז, והופכת לאסיסטנטית האישית שלו. בעמדה זו, היא מתחככת עם האצולה והסלבס של צרפת באותם ימים: משפחות אצולה כרוטשילדים, ווינדזורס, ברנרד (הצייר), שאר סלבריטאי וסלבריטאיות התקופה, כדוגמת קתרין דנב וברז’יט ברדו.
לאחר שכבשה את המעגלים החברתיים הגבוהים באמצעות האינטליגנציה וטונות של קסם אישי, היא מוזמנת לסנט טרופה. מרינה, כעת אישה צעירה, מודרנית וחריגה בנוף, מקפצת לה על הווספה המצוחצחת שלה ודוהרת על עבר מפרצים ונמלים בדרום צרפת.
בוקר יפהפה אחד על שפת הים, היא פוגשת את הנסיך אנדרה מבורבון, השייך למשפחת המלוכה של פארמה. יחד הם שבים לפאריז, ולא נפרדים זה מזו. הם חוגגים את חתונתם בעיירה ציורית, מוקפים במשפחה וחברים – הנסיך רנה, הנסיכה מרגרט מדנמרק, מלכת רומניה, ועוד. זמן קצר לאחר החתונה מרינה מתחילה את הקריירה שלה כמעצבת פנים, ומעניקה את שירותי העיצוב שלה למיטב עשירי ומפורסמי צרפת. אך עם זאת, חלומה של מרינה לא מוגשם במלואו. היא חולמת ליצור קו בשמים משלה, עליו היא תהיה חתומה. היא חברה לגילס פומרו, ויחד הם פתחו את חנות הקונספט הראשונה שלהם בפאריז, שם נמכרים פריטי עיצוב ייחודיים ושכיות חמדה למיניהן.
אם תעברו בחנות קרוב לודאי שתפגשו שם את הנסיכה מרינה, שתציג בפניכם את הבושם החדש: DYNASTIE. הניחוח DYNASTIE נוצר ברוח המשכיות שושלת פארמה המפורסמת. מרינה רוקחת את הניחוח כאות הוקרה וכבוד למשפחת המלוכה אשר אימצה אותה אל חיקה. עולם התוכן של DYNASTIE חובק בעיקר את הערכים של תרבות, אופנה וזוהר מלכותיים.
 
הבקבוק – פיסול רך וחושני של כרית משי, בה שזורות  פנינים נדירות אשר הגיעו מן המזרח, ועליה מונח כתר המלוכה של בית בורבון , של דרג המלוכה הגבוה, מעוטר אבנים יקרות.
הניחוח – ניחוח מלכותי, מלא בארומה פרחונית- פירותית, עם נגיעה סקסית של מאסק ופצ’ולי, אופף את החדר בשובל מלכותי, מלא נשיות ויוקרה.
בתווים העליונים: מנדרינה, ברגמוט, פרסיה
תווי הלב: משמש, תפוז, אננס
תווי בסיס: פצ’ולי, וניל, מאסק לבן
מחירים ותכולות:
100 מ"ל אד"פ: 523 ש"ח
50 מ"ל אד"פ: 383 ש"חעמוד זה נצפה: 368 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור