חיפוש באינדקס עסקים

MANGO – קולקציית סתיו חורף 2010-11 נשים גברים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 אוקטובר 2010

 

MANGO – נשים
 

MANGO - קולקציית סתיו חורף 2010-11 נשים בקולקציית סתיו חורף 2010-11, MANGO בוחנת מנקודת מבט חדשה את המראות העל-זמניים של הסגנון הבריטי הכפרי ומציגה מעילי טרנץ’, ז’קטים עם בטנה כפולה ומעילים מחויטים, ומשלבת יחד איתם את האריגים הבסיסיים והעבים העשויים עבודת יד.

השילוב החופשי של פריטים אלה מחזיר אותנו לשנות ה-70, בהם איקונות אופנה כגון אנג’ליקה יוסטון ייצגו חופש וסטייל. ניתן למצוא פריטים המשלבים מרקמים עשירים של טוויד, קורדרוי ופרוות, יחד עם משי זורם ודגשי זהב, היוצרים ניגוד בין גברי לנשי ומעניקים משמעות חדשה לקלאסיקות שבמלתחה.

התעוררות זו של שנות ה-70 מובילה לשינויים טרנדיים בפרופורציות. היא מדגישה את המותניים, משלבת חולצות נשפכות עם שכבות חיצוניות מובנות, ומשלבת חצאיות ארוכות יותר ומכנסיים רחבים יותר.

ניתן למצוא בפריטים נגיעה של אנרגיה בוהמיינית נוספת באמצעות הדפסי פייזלי, ז’קרד והדפסים פרחוניים בשילובי צבע יוצאי דופן.

החיפוש אחר קלאסיקות נצחיות משתקף גם בקשת הצבעים. הפריטים משלבים בשלמות את גווני הקאמל, האפור וכחול נייבי האלגנטיים והמסורתיים, אשר מספקים את הבסיס לפלטת הצבעים של עונה זו, יחד עם רמזים לגוונים בהשראה כפרית יותר, כגון: חום חם ואדום חורפי.
  
  
MANGO - קולקציית סתיו חורף 2010-11 גבריםMANGO – גברים
  
המלתחה לגברים לעונת סתיו חורף 2010-11 גדולה מתמיד ומציגה שני קווים נפרדים: City Workers ו-Retro Mountain.

 
City Workers
קו נקי וקלאסי המציע פרשנות חדשה למדים בסביבה האורבאנית, בהתבסס על פלטה של גווני אפור וכחול. תשומת לב מיוחדת ניתנת לבדי צמר קלאסיים בסכמות של שני צבעים, כגון טוויד על בלייזרים צמודים בשילוב עם מכנסיים באותה משפחת צבעים, ליצירת מראה לא מתואם כביכול המשתעשע בטקסטורות שונות.

Retro Mountain
קו השואב השראה מספורט הרים קלאסי ויוצר מראה נינוח ורגוע. קלאסיקות כמו צמר כבשים ופלנל משובץ מגיעות כעת בקפלים וכביסות שונות, עם נגיעות של עור ובבדים דו-צדדיים, ויסודות מלבוש הספורט, כגון: בדים נמתחים, ריב ועוד.
צבעי יער סתוויים בגווני ירוק, שוקולד או קאמל משתלבים בגווני אפור משתנים. גווני הדלעת והחרדל משלימים את פלטת הצבעים.

 

 

MANGO - קולקציית סתיו חורף 2010-11 נשים   MANGO - קולקציית סתיו חורף 2010-11 נשים

MANGO - קולקציית סתיו חורף 2010-11 נשים   MANGO - קולקציית סתיו חורף 2010-11 נשים

MANGO - קולקציית סתיו חורף 2010-11 גברים  MANGO - קולקציית סתיו חורף 2010-11 גברים
MANGO – קולקציית סתיו חורף 2010-11 נשים גבריםעמוד זה נצפה: 306 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור