חיפוש באינדקס עסקים

M.A.C מגבירה מודעות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 דצמבר 2009

אירוע ההתרמה השנתי של M.A.C

M.A.C מגבירה מודעות

ביום חמישי האחרון יצאו אמני האיפור של M.A.C בראשות אלי גיספאן, מ"מ מנכ"ל מותג M.A.C ישראל ונטע סקלי, מנהלת ההדרכה של M.A.C יחד עם יונתן קרני מנכ"ל הוועד למלחמה באיידס והשחקנית שרית וינו אלעד שנרתמה לעזור לאחר שהשתתפה באירוע ההתרמה השנתי של M.A.C, אל מוקדי בילוי של קהילת הגייז בתל אביב והקהילה האתיופית.
אמני האיפור של M.A.C יחד עם פעילי הוועד למלחמה באיידס, הגיעו בחמישי האחרון לליין הגייז של מועדון ה-ZIZI בת"א, חילקו לבליינים קונדומים, עלוני הסברה והפנו אותם לניידת בדיקות אנונימיות חינם שעמדה מחוץ למועדון.
לאחר הפעילות במועדון ה-ZIZI המשיכו האמנים למועדון "האח הגדול" (מרכז בילוי של הקהילה האתיופית) ושם חילקו להם קונדומים ועלוני הסברה על חשיבות בדיקת האיידס ועל הפעילות המונעת בה יש לנקוט כדי לא להידבק בנגיף ה-HIV.
הפעילות נערכה כשבוע לאחר אירוע ה-VIVA GLAM, אירוע ההתרמה השנתי שערכה חברת M.A.C בקניון רמת אביב לקראת יום האיידס הבינלאומי במסגרתו אמנים וסלבריטאים סייעו במכירת M.A.C מגבירה מודעותשפתוני סדרת ה- VIVA GLAM כאשר 100% ההכנסות ממכירות שפתוני הסדרה הוקדשו לקרן לסיוע נפגעי האיידס.
באירוע גייסה החברה למעלה מ-10,000 ש"ח בפחות משלוש שעות ממכירת כ-115 מוצרים. חברת M.A.C תערוך פעילויות מעין אלו לאורך השנה כולה.

קרן M.A.C AIDS Foundation, המהווה את ליבה של חברת M.A.C Cosmetics, הוקמה בשנת 1994 במטרה לספק תמיכה הגלובלית בגברים, בנשים ובילדים שנפגעו מאיידס. MAF ( M.A.C Aids Foundation) היא חלוצה במימון תחום האיידס ומעניקה תמיכה כספית לארגונים שפועלים באזורים ובקרב קהילות הזקוקות לסיוע. MAF הינה גוף המימון הארגוני הלא-רפואי הגדול ביותר בזירה והיא מחוייבת לתת מענה לבעיית הקשר בין עוני לאיידס, זאת באמצעות תמיכה בארגונים שונים ברחבי העולם אשר מספקים מגוון רחב של שירותים לאנשים החיים עם איידס. עד היום גייסה MAF 150 מיליון דולר (ארה"ב) כאשר הסכום כולו התקבל ממכירה של ליפסטיק וליפגלוס VIVA GLAM של M.A.C תוך תרומה של 100% מסכום המכירה למאבק באיידס.עמוד זה נצפה: 344 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור