חיפוש באינדקס עסקים

love is in the air לקראת ט"ו באב

פורסם מאת: בתאריך: 30 יולי 2014

חמישה עשר באב הוא היום החמישה עשר בחודש האחד עשר (למניין החודשים מתשרי, שהוא החודש החמישי למניין החודשים מניסן) בשנה העברית. ט"ו באב יום של ירח מלא, הוא למעשה יום שכולו אהבה ואחדות, יום בו בנות ישראל היו יוצאות במחולות בכרמים ומבקשות למצוא אהבה…

בועז שטיין טו באב. צלם: שי גבריאליגורו המייקאפ בועז שטיין יצר במיוחד עבור יום האהבה העברי מראה איפור רך, ענוג וחושני. ההשראה למראה לקוחה מהלוק הקלאסי הנצחי והעל זמני של השפתיים המשוחות באדום עז הזכורות היטב כמי שכיכבו על שפתיהן של כוכבות אייקוניות וכוכבות עכשוויות יותר, שאמצו אותו: משחקניות אלמותיות כמו מרילין מונרו וליז טיילור, למוסיקאיות סקסיות כדוגמת דבי הארי וג’ניפר לופז.

טיפים ליצירת המראה
נתחיל בבסיס וניצור עור פנים במרקם אחיד וזוהר בעזרת מייקאפ קרמי וסומק אבן להדגשת עצמות הלחיים הסמוקות מאהבה.

העיניים החושניות והמפתות מקבלות רקע של צלליות בגווני ניוד זהובות בדרגת כהות ביניים. הטקסטורה המבריקה של הצלליות משמשות כנקודות אור לעיניים והתיחומים יוצרים מיקוד באיבר המהווה ראי הנפש. קו האייליינר מודגש בחלקו העליון של העפעף וצמוד לשורש קו הריסים בכדי ליצור הדגשה של מבנה עין שקד. המסקרה המשוחה על הריסים תעניק מראה מצועף ומיסתורי. מומלץ ליצור מראה עבה וסמיך של הריסים ע"י 2-3 שכבות של מסקרה מעבה ומאריכה. לחתימת תהליך האיפור נשתמש כמובן בשפתון בגוון אדום לוהט שיזעק "אהבה" לכל עבר. זהירות אל תרבו בליפגלוס הוא עלול לפגום בעמידות השפתון.

להשלמת הלוק גם הציפורניים מקבלות נגיעה אדומה ואוהבת ומעניקות מראה טוטאלוק נשי וכובש.

את מוצרי האיפור של בועז שטיין ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות ומכוני הטיפוח והיופי ברחבי הארץ.
בועז שטיין טו באב. צלם: שי גבריאלי

בועז שטיין טו באב. צלם: שי גבריאלי
איפור בועז שטיין
דוגמנית : אולה פבלנקו
צלם שי גבריאלי
שיער : חני בן

 עמוד זה נצפה: 259 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור