חיפוש באינדקס עסקים

L’OREAL PARIS משיק 3 מוצרי ניקוי חדשים לעור הפנים

פורסם מאת: בתאריך: 14 אוקטובר 2013

ניקוי והסרת איפור מידי יום, הינם המפתח לעור מטופח ויפה. ניקוי עור הפנים אינו רק פונקציה של יעילות אלא של הערך המוסף המוענק לעור: זוהר, חיוניות, רעננות ורכות. עור פנים שאינו נקי עלול להיראות עייף, מבריק, מגורה וחסר חיוניות. הסרת איפור איננה משימה אלא גם טיפוח העור – המפתח, הסוד לעור יפה ומטופח. התוצאה- העור איננו רק נקי, אלא גם נחשף ביופיו הטבעי, בחיוניותו ובזוהרו.

מעבדות לוריאל פריז פיתחו 3 מוצרים המתאימים לכל סוג עור וצרכיו באופן מושלם, ומוציאים את המיטב שבו: קצף ניקוי עם נגזרת של חומצה סיליצילית, שמן להסרת האיפור עמיד ותמיסת מיסלר לניקוי והסרת איפור.

פורמולות חדשניות וחוויית שימוש משכרת
מוצרי הניקוי החדשים משלבים טכנולוגיה המסייעת לשיפור מראה העור, ומועשרת ברכיבים פעילים.
3 מוצרי הכוכב יוצרו בהשראת מוצרי הניקוי מתחום היוקרה והדרמו קוסמטיקה, ובכל סוג עור מוצר כוכב מוביל את המהפכה בניקוי והסרת איפור.
L’OR?AL PARIS  משיק 3 מוצרי ניקוי חדשים לעור הפנים
שמן להסרת איפור עמיד במיוחד– מגע של זוהר לעור רגיל וחסר חיוניות

 גורמי סביבה ואקלים שונים כגון  לחץ, זיהום אויר, קרני השמש ניקוי פנים שטחי ולא עקבי, עלולים להאט את התהליך הטבעי של השלת התאים המתים משטח פני העור. הצטברות תאים אלו על פני העור הינה אחת הסיבות לעור פנים עמום, חסר חיוניות ועייף. ניקוי עור הפנים הינו שלב הכרחי זאת כדי לסייע בעידוד התחדשות התאים, חשיפת עור רענן וזוהר ויצירת גוון עור פנים קורן וחלק.    

מעבדות לוריאל יצרו תמהיל מיוחד של 3 שמנים ממיסי איפור המשלימים זה את פעולתו של זה, על מנת להמיס ביעילות פיגמנטים שונים הקיימים במגוון סוגי האיפור. החל ממייק-אפים עמידים ועד מסקרות עקשניות, שום סוג של איפור אינו יכול לעמוד בפני יכולות הניקוי של השמן.
הייחודיות של השמן טמונה בפולימר הידרופילי אשר מתמוסס במים ונשטף בקלות יחד עם שאריות האיפור והלכלוך. התוצאה, העור נקי וזוהר ללא תחושה שמנוניות.
הוראות שימוש: יש להשתמש ב- 2-3 טיפות ו לעסות בעדינות את עור הפנים והעיניים, עד להמסת האיפור. להוסיף מעט מים ולהמשיך לעסות לקבלת תחליב עדין ולשטוף היטב.

שמן להסרת איפור עמיד במיוחד–יעילות מוכחת באיפור עמיד במים ועמיד לאורך זמן. בדיקת נסייניות*

מסיר באופן מושלם איפור עיניים עמיד במים        89%
העור מרגיש מלוחח                    83%
משפר את מצב העור ואת המרקם שלו            77%
מבהיר עור עמום                    75%

* מספר הנסייניות: 53 נשים (בנות 18-59) עם כל סוגי העור, 55% בעלות עור רגיש. שימוש: על העיניים והפנים, פעמיים ביום במשך 4 שבועות. תוצאות מייד עם השימוש הראשון
תכולה: 150 מ"ל

קצף ניקוי מטהר – גל של רעננות לעור רגיל ומעורב:
בעור רגיל עד מעורב, אזור ה-T נוטה למראה מבריק עם נקבוביות מורחבות, בניגוד למרקם האחיד יותר בשאר אזורי עור הפנים. ניקוי הפנים צריך להתבצע פעמיים ביום, עם המוצרים הייעודיים, ממש כשגרת יופי. הניקוי מסיר לא רק איפור, אלא גם לכלוך שהצטבר על פני העור, עודף סבום וגורמים נוספים העלולים לייצר פגמי עור.
L’OR?AL PARIS  משיק 3 מוצרי ניקוי חדשים לעור הפנים
קצף ניקוי – פורמולה מעושרת בנגזרת של חומצה סליצילית
 

  • קצף ניקוי מטהר: לניקוי יסודי ועמוק- בעל מרקם אוורירי, מועשר במרכיבי טיהור פעילים, מסיר את האיפור והלכלוך מעור הפנים והעיניים ומעניק לעור מראה חיוני ורענן.
  • ללא סבון וללא אלכוהול.
    הוראות שימוש: יש לעסות מדי בוקר ו/או ערב על עור לח ולשטוף היטב במים.

קצף ניקוי מטהר: התוצאות מוכחות- עור רגיל ומעורב נקי לחלוטין:
בדיקת נסייניות*
מסירים איפור (פנים)                 86%
תחושה שהנקבוביות נקיות לחלוטין        80%
העור מוצק, רענן מחדש, מלא חיים        82%
מטהר את הנקבוביות                74%
* מספר הנסייניות: 50 נשים בנות 21-60 בעלות עור רגיל עד שמנוני, 58% בעלות עור רגיש. שימוש: פעמיים ביום במשך 4 שבועות. תוצאות מיידיות
תכולה: 150 מ"ל

תמיסת מיסלר – תחושה של רכות לעור יבש ורגיש
עור רגיש ו/או יבש מתייבש בקלות, נוטה לאדמומיות ולמראה מגורה וסובל לעיתים מתחושת אי נוחות. גורמים חיצוניים ולחצים פנימיים הינם גורמים מגרים היכולים להפר את איזון העור רגיש ו/או יבש ולהגביר את פגיעותו אל מול גורמי סביבה ואקלים. לכן, עור רגיש ו/או יבש דורשים התייחסות מיוחדת ופורמולות עדינות אשר יעניקו לעור את צרכיו, מבלי לבצע התערבות אגרסיבית באיזונו העדין.

תמיסת מיסלר- מה היא?
בפעולה פשוטה אחת תמיסה המיסלר מנקה את העור, מסירה איפור מעור הפנים והעיניים, ומרגיעה את העור. הפורמולה הייחודית מכילה חומרי ניקוי עדינים שסופחים את הלכלוך והאיפור מבלי לשפשף ולגרות את העור, זאת בלי הצורך בשטיפה. ללא בושם, ללא פראבן, היפו אלרגנית.

התוצאות מוכחות: מסיר  איפור ושומר על עור מאוזן*
מסיר את האיפור והלכלוך ללא כל צורך בשפשוף 90%
מרענן ומרגיע גירויים                92%
מעניק תחושת רכות לעור        84%
* מספר הנסייניות: 52 נשים בעלות עור רגיש / שימוש: פעמיים ביום במשך 22 ימים, על הפנים, העיניים והצוואר. תוצאות לאחר 22 ימים.

הוראות שימוש: ניתן להשתמש מדי בוקר ו/או ערב – להספיג צמר גפן ולנקות את הפנים.
קסם מגנטי
אליזבת בוהדנה Elisabeth Bouhadana  מנהלת התקשורת המדעית בלוריאל פריז:
" פורמולה המכילה חלקיקים בעלי מבנה מולקולארי אשר ממגנטיים ומנקים ביעילות את העור מבלי הצורך בשפשופו באמצעות פעולה המזכירה מגנט. החלקיקים סופחים אליהם שמן ולכלוך ומסירים אותם מהעור מבלי לשפשף אותו, מותירים את העור מאוזן ומלוחח."
L’OR?AL PARIS  משיק 3 מוצרי ניקוי חדשים לעור הפנים
צילום:מוטי פישביין

 עמוד זה נצפה: 257 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור