חיפוש באינדקס עסקים

L’ORÈAL PARIS – REVITALIFT קרם יום לטיפול בקמטים ומיצוק העור בצוואר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 ספטמבר 2009

 

אחרי גיל 40, תהליך התחדשות התאים מואט בשיעור של 30-50 אחוז. שכבת האפידרמיס נעשית דקה יותר, קמטוטים וקמטים מופיעים ומעניקים תחושה של עור נפול. מעבר להופעת הקמטים, תהליך ההזדקנות גורםL’ORÈAL PARIS - REVITALIFT קרם יום לשינויים מבניים ברקמות התומכות של העור והחלשות סיבי העור הגמישים. חוסר האיזון שנוצר בין סינתזת סיבי האלסטין והריסתם, מוביל בהדרגה לאבדן המוצקות ותופעה של רפיון העור. הצוואר ומסגרת הפנים, הם האזורים בהם אבדן המוצקות נראה באופן מובהק יותר, על הצוואר מתחילים להופיע קמטים ומסגרת הפנים נעשית רפויה יותר. כתוצאה מכך העור נפול והתווים פחות חדים, ועבור נשים רבות זוהי תופעה מטרידה ומדאיגה. מותג הקוסמטיקה והטיפוח L’ORÈAL PARIS משיק מוצר חדש בסדרת REVITALIFT, קרם יום לטיפול בקמטים ומיצוק עור הצוואר, המסייע בעצירת תופעת צניחת תווי הפנים הנגרמת עם הזמן.
בקרם יום לטיפול בקמטים ומיצוק העור בצוואר מסדרת REVITALIFT של L’ORÈAL PARIS, נעשה שימוש בין היתר במרכיבים הבאים:
ויטפיברין (Pro Fibrillinr) – פטנט של לוריאל, המהדק את רשת סיבי האלסטין ונאבק ברפיון, למיצוק ומתיחה אינטנסיביים של עור הפנים.
פייבר אלסטיל (Fibre Elastyl) לשיקום וטיפול: כמות כפולה של אלסטין (יותר מאשר בקרם יום רויטליפט הנוכחי) מרכיב פעיל המסייע למאבק בהתפוררות סיבי האלסטין (החלבון האחראי על גמישות העור), המאיץ את הפקת הסיבים התומכים של העור ופועל לגירוי וייצור מחדש של תאי החיבור בעור.
פרו רטינול (Pro- Retinol A) A לחידוש: מופק מויטמין A החיוני לויסות המטבוליזם של תאי העור. ויטמין A מסייע בייצור מחדש של שכבת העור במטרה לעבות את שכבת האפידרמיס ועל ידי כך מטפל בקמטים הקיימים ומונע היווצרות קמטים חדשים.
כל המרכיבים פועלים בסינרגיה ומעניקים שיפור משמעותי למבנה האפידרמיס, תורמים לעיבוי העור ובעקבות זאת מסייעים להחלקת קמטוטים וקמטים.
התוצאה: עור הפנים מרגיש מוצק ומתוח יותר, מסגרת הפנים חדים ומוגדרים יותר והצוואר חלק יותר.עמוד זה נצפה: 298 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור