חיפוש באינדקס עסקים

L’ORÉAL PARIS – פסטיבל קאן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 מאי 2008

קלאודיה שיפר, לינדה אוונג’ליסטה, ג’יין פונדה, פנלופה קרוז, אווה לונגוריה, ביונסה, אנדי מקדואל, מילה ג’ובוביץ’, לטיסיה קסטה, הדוברות של לוריאל פריז (L’ORÉAL PARIS), מגיעות מכל העולם יחד עם מגוון שלאווה לונגריה - L’ORÉAL PARIS - פסטיבל קאן כישרון, יופי, אופנה וזוהר יאירו את השטיח האדום של פסטיבל קאן בנוכחותם.
במהלך פסטיבל קאן, תציג לוריאל פריז (L’ORÉAL PARIS) את הטרנד החדש בעולם האיפור, מראה של שיזוף זוהר ובריא שיושג ע"י שימוש במוצרי האיפור המשזפים של החברה: פודרה גלאם ברונז עם מקדם הגנה וגלוס גלאם שיין בגוון ברונזה.
לוריאל פריז (L’ORÉAL PARIS) תעמיד צוות של 25 מאפרי על שיבצע כ-1400 עבודות איפור במשך 12 ימי פסטיבל קאן.
פסטיבל הסרטים  של קאן מייצג את התשוקה לקולנוע, הוקרה לכישרונות של אשתקד ולכוכבים הצעירים והרעננים של המחר, הבעת כבוד לסרטים שגרמו לנו לצחוק כילדים ועדיין מרגשים אותנו כמבוגרים, לסרטים שגורמים לנו להיות מי שאנחנו, ואשר נשארים איתנו לעד.
השנה יחגוג פסטיבל הסרטים של קאן 61 שנות קולנוע מרתק ומהנה ויפרוס את השטיח האדום לכל אוהבי הקולנוע וכמובן שלכל הכוכבות הזוהרות.
לוריאל פריז (L’ORÉAL PARIS) היא השותפה והמאפרת הרשמית של פסטיבל קאן כבר למעלה מ-10 שנים, כאשר השחקניות המפורסמות והיפות בעולם משמשות כשגרירות של לוריאל פריז (L’ORÉAL PARIS) ומסמלות את כלל היופי העולמי.עמוד זה נצפה: 438 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור